Martin Kocián oznámil rozchod s partnerkou. Zneužila prý jeho sociální profil, tvrdí bývalý člen Lunetic poznamenaný drogovou minulostí

Zpěvák, moderátor a rapper Martin Kocián
Zpěvák, moderátor a rapper Martin Kocián
Foto: ŽivotvČesku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2022

V 90. letech byl jednou z největších hvězd hudební scény. Martin Kocián (46) - bývalý člen kapely Lunetic - však bohužel ochutnal i temnou stránku slávy, když se propadl do drogové závislosti. S tou se později rozhodl zatočit, a to hlavně kvůli své dceři Vanesse (12), jak uvedl před časem pro ŽivotvČesku.cz. Momentálně se snaží už poněkolikáté dát si život dohromady, a to navzdory těžkostem, které ho potkávají. Aktuálně jej například trápí rozchod s partnerkou, který oznámil na sociální síti.

Známý »boyband« Lunetic mu přinesl roky obrovské popularity a plakát s jeho fotkou visel v nejednom pokojíku dospívající dívky. V jeho případě však došlo k tomu, co postihuje celou řadu populárních umělců - sláva ho doslova semlela a on se dostal do bludného kruhu drogové závislosti. Pokoušel se s ní bojovat roky, ale úspěch přišel teprve minulý rok.

"Začal jsem pracovat v jedné řemeslné firmě. Už je mi 44 let, takže před tou »pětačtyřicítkou« jsem se rozhodl si dát život dohromady. Týden jsem strávil na detoxu v Opavě, ale mělo to i své proti - za tři měsíce jsem dokázal přibrat 10 kilo," řekl na konci loňského roku Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz, jak se snažil svůj život dát konečně do pořádku. Jenže šlo jen o slova. Nakonec v řemeslné firmě skončil a opět začal žít svůj bohémský život.

Z jeho profilu na sociální síti Facebook bylo znát, že je v životě šťastný, našel si nové zaměstnání, dokonce i novou lásku - pohlednou brunetku Edith K. Nějakou dobu to vypadalo, že jsou spolu skutečně rádi, nyní ale známý zpěvák a rapper oznámil rozchod.

"Dobrý večer, rozešel jsem se s holkou jménem Edith. Je mi líto, že neunesla celou situaci a zneužila můj Facebook k šíření informací a vytváření zcela nesmyslných příspěvků. Je mi líto, že není dospělá a otravuje tím mě i vás. Přeji hezký zbytek večera," vyjádřil se Martin Kocián v otevřeném příspěvku na svém profilu.

K čemu přesně mezi dvojicí došlo, není zcela zřejmé, na základě tohoto textu a komentářů pod ním se však zdá, že pár nějakým způsobem prožil narušení vzájemné důvěry.

Výčitky jsou však podle všeho vzájemné, tedy alespoň podle reakce Edith K., se kterou již Martin Kocián netvoří pár. "Martínku, proč neřekneš pravdu? Já jsem na tebe řvala před lidmi a ty ses urazil - za pravdu. Protože jsi nedodržel, co jsi jako chlap slíbil," oponuje mu v komentářích. Jaký slib zpěvák porušil, se sice čtenáři příspěvku nedozví, je však patrné, že se jedná o oboustranné neporozumění.

Dále v komentářích hudebník uvádí, že na podobné věci nemá čas, protože se momentálně věnuje práci a tomu, aby si svůj život definitivně urovnal. Podobně bývalý hudebník mluvil ale už mnohokrát.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.