Matka dvou dcer bojovala s přejídáním. Prozradila recept, jak zhubla 54 kilo. Dnes je z ní výstavní kráska

Bonnie Stainerová shodila 54 kilogramů
Bonnie Stainerová shodila 54 kilogramů
Foto: Profimedia.cz

Kila navíc dokážou velmi působit na psychiku. Pro Bonnie Staimerovou (36), která přivedla na svět dvě krásné holčičky, se stala noční můrou. Dokonce chtěla skončit se slibně se vyvíjející kariérou, protože se velmi styděla za to, jak vypadá. Její cesta ke změně začala poměrně náročným cílem, který úspěšně odstartoval její hubnutí. Dnes je z ní krásná žena, která hýří sebevědomím a věnuje se tomu, co ji baví.

Pro svobodnou matku z anglického Devonu se stala váha noční můrou, protože nad ní přestávala mít jakoukoli kontrolu. "Neměla jsem nadváhu, dokud jsem neotěhotněla se svým prvním dítětem. Jedla jsem doslova všechno, co mě jen napadlo. Což jsem si v té době samozřejmě užívala, ale začala jsem přibírat. Po porodu jsem se snažila zhubnout, abych se znovu cítila sama sebou a dobře, ale během šesti měsíců jsem otěhotněla podruhé a opakovalo se to nanovo," svěřila se Bonnie Staimerová pro web Metro.co.uk.

Žena pracovala několik let jako dýdžejka, ale poté, co ztloustla, ztratila veškeré sebevědomí. Její váha ukazovala bezmála 105 kilogramů. "Byla jsem opravdu blízko tomu, abych s tím definitivně skončila a začala pracovat v supermarketu. V životě potřebuju motivaci, abych se dokázala »nakopnout«. Proto jsem se rozhodla v roce 2017 přihlásit na Londýnský maraton a podpořit tak výtěžek z akce, který měl být věnován na výzkum rakoviny. Když se mi podařilo díky tréninku a změně stravování v rámci přípravy na běh zhubnout a dostat se na váhu 76 kilogramů, prostě jsem pokračovala dál," popsala první impuls vedoucí k její hubnoucí cestě.

Bonnie nechtěla, aby její proměna vypadala jako zázrak nebo působila dojmem, že jde o něco tajného. Chtěla zhubnout nadbytečné kilogramy zdravým způsobem a nestát se »otrokem« nárazových jednostranných diet, které většinou vedou k nežádoucímu jojo efektu.

"Klíčové je správné nastavení mysli společně s rutinou – cvičením, zdravým stravováním a dostatečným přísunem vody. Cvičím šest dní v týdnu a jeden si nechávám jako odpočinkový. Nicméně stále jsem aktivní, protože pobíhám kolem dětí. Někdy vstanu v 6 ráno a dám si půl hodiny na cross trenažéru s 27kilovým závažím. Lidem to připadá vážně dost, ale když jsem měla nadváhu, moje tělo muselo unést mnohem víc," vylíčila tipy, které jí pomohly k dramatickému snížení hmotnosti.

Pohledná maminka dvou dcer chodí také do posilovny, běhá a baví ji jízda na koních. Dokázala zhubnout úžasných 54 kilogramů a znovu získala ztracenou sebedůvěru. Její příběh upoutal mnoho lidí a rychle si začala získávat fanoušky na sociálních sítích. Podařilo se jí získat také titul Glamour modelky roku a vrátit se ke kariéře dýdžejky, kterou má velmi dobře rozjetou. "Je to šílené. Je to změna o 360 stupňů. Moje rodina a přátelé jsou opravdu rádi, že jsem se vrátila k tomu, co mě baví a tam, kam patřím," doplnila Bonnie Staimerová.

Žáci základních a středních škol se na začátku září třikrát preventivně otestují na covid-...

Zavřít reklamu