Matka dvou dětí zažila trapas kvůli své váze. Za rok zhubla 32 kilogramů a je z ní štíhlá kráska

Zoey Patrickoá zhubla 32 kilogramů za rok
Zoey Patrickoá zhubla 32 kilogramů za rok
Foto: Profimedia.cz

Váha dokáže člověku znepříjemnit život. Řeší problémy s oblečením, každodenními činnostmi a může také dojít k tomu, že se stane obětí nepříjemného trapasu na veřejnosti. Přesně to se stalo bývalé zpěvačce a matce dvou dětí Zoey Patrickové z anglického Worcesteru, která s dětmi vyrazila do Legolandu a nemohla s nimi na jednu z atrakcí, protože její váha neumožnila jízdu podstoupit.

Nepříjemné komplikace bývají spojené s vysokou váhou, která dokáže znesnadnit život. 34letá matka dvou dcer– starší Keiry a mladší Darci se rozhodla vzít děti do vysněného dětského světa – zábavního parku Legoland. Žena, která už se hmotností blížila ke 100 kilogramům, však zažila trapnou situaci, když s děvčaty vyrazila na jednu z atrakcí. Její rozměrné tělo se totiž nevešlo do sedačky, což pro ni bylo velmi potupné. Jenže jak se říká: Všechno zlé je pro něco dobré, což u mladé Britky rozhodně platilo. Ostuda, kterou pocítila v Legolandu, ji přiměla se sebou něco udělat a změnit dosavadní život.

Prvním krokem bylo, že se připojila k místní skupině Slimming World (v překladu Zeštíhlující svět) a podařilo se jí shodit úžasných 32 kilogramů. "Úplně mi to změnilo život, už nejsem tím člověk, kterým jsem bývala. Získala jsem zpět svoje sebevědomí, moje děti těžily z toho, že jsem se stala jejich kladným vzorem a můj manžel díky zdravému životnímu stylu, který jsme si vybrali a nastavili, zhubl skoro 20 kilogramů," řekla Zoey Patricková, jak uvedl britský Mirror.

Její proměna, která trvala rok, se opravdu povedla. Ale nic nebylo zadarmo. Zoey musela upravit jídelníček a začít se stravovat zcela jinak, než byla zvyklá. S dvěma dětmi to bylo náročnější, protože starat se v hubnoucím režimu o rodinu, kdy člověk zažívá stavy hladu, podrážděnosti nebo únavy, znamenalo pro pohlednou blondýnku prokázat silnou vůli a odhodlání. Navíc k tomu pravidelně cvičila s podporou Slimming World a dokázala, že když se chce, tak to skutečně jde.

Žáci prvního stupně základních škol se začnou do lavic vracet v rotační formě od pondělí 1...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.