Matka závislá na těhotenství si užívá dvaadvacet potomků. S manželem se těší až na sedmdesát vnoučat

Sue Radfordová s manželem Noelem
Sue Radfordová s manželem Noelem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2024

Pokud se o trojnásobné matce prohlašuje, že je zasloužilou matkou, co teprve o rodičce, jež má celkem dvaadvacet dětí. Jedna taková žije ve Velké Británii. Sue Radfordová s manželem Noelem se pyšní tím, že jsou údajně největší rodinou v Anglii. Na lásce závislí manželé všechny své děti bezmezně milují a ani jedno z nich nestrádá. Sue už je zároveň desetinásobnou babičkou a pár nevylučuje do budoucna další společné potomky. O rozvětvené rodině píše britský deník DailyStar.

Sue Radfordová, jež byla ve svém životě dvaadvacetkrát těhotná, si roli maminky a babičky velmi užívá. Děti ji naplňují a s manželem se do budoucna těší na možných sedmdesát vnoučat. Zajímavostí je, že rodina nepobírá od státu dávky a jsou plně soběstační.

"Je to finančně náročné, nákup pro tolik dětí je pokaždé drahý, ale hodně dětí už s námi nežije, takže naše finanční situace je čím dál lepší," sdělila Sue již dříve pro DailyStar. Jelikož její manžel Noel je podnikatel, dokáže celou rodinu uživit. Osmačtyřicetiletá žena si po několika letech užívá kvalitní spánek po celou noc, jelikož nejmladšímu potomkovi jsou už tři roky.

"Myslím, že jsme závislí na lásce a jsme spolu šťastní. Když někoho tak moc milujete, toužíte s ním po potomcích. A nám se to podařilo," řekla Sue, která prý s manželem momentálně další miminko neplánuje. Nevylučuje ale možnost, že by mohla být v budoucnu ještě těhotná.

Když se manželé seznámili, plánovali spolu maximálně tři děti. Zatím se počet potomků zastavil na čísle 22. Sue je kromě milující matky i skvělou hlídací babičkou. S některými z dcer byla těhotná ve stejnou dobu a těhotenství si společně užívaly. Pro Sue je zkrátka těhotenství návykové a na svou obrovskou rodinu je velmi pyšná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.