Milostný trojúhelník znovu plný vášně. Lucie Gelemová vydala nádhernou reakci, když se dozvěděla, že po jejím talentu znovu touží Felix Slováček

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2022

Hudebník Felix Slováček (78) uvedl, že se přijde podívat na výstavu své expartnerky Lucie Gelemové (39), až se vrátí ze zahraničí, kde se v současnosti nachází, přestože jí po loňském rozchodu nemohl přijít na jméno. "Abych pravdu řekl, doteď jsem se o to nezajímal, protože jsem nyní pracovně v italském Salernu, ale až přijedu, půjdu se tam s Františkem podívat. Přece jen je to můj kamarád," uvedl pro ŽivotvČesku.cz hudebník. Reakce Lucie Gelemové na tuto skutečnost byla naprosto galantní a otevřená.


Výtvarnice Lucie Gelemová zažívá po náročném období bouřlivého rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (87) okamžiky štěstí. V Obecním domě v Praze totiž vystavuje svá díla po boku obrazů významného malíře 20. století Vladimíra Komárka (†74) a podpořit ji na vernisáž přišla také řada známých osobností, a to včetně herečky Jiřiny Bohdalové (91), která výstavu dokonce zahajovala.

Jistou pochybnost vyjádřil ohledně výstavy její expartner Felix Slováček, který připustil, že neví, co přesně podle pořadatelů výstavy Lucii a pana Komárka spojuje. Vzhledem k tomu, že pořadatel František Mareš je Felixův dlouholetý kamarád, nehodlá mu prý do této volby mluvit. Překvapil však svou odpovědí na otázku, zda má v plánu na výstavu vyrazit. "Abych pravdu řekl, doteď jsem se o to nezajímal, protože jsem nyní pracovně v italském Salernu, ale až přijedu, půjdu se tam s Františkem podívat. Přece jen je to můj kamarád," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Reakce Lucie Gelemové na informaci o tom, že může brzy nastat chvíle, kdy se znovu setká se svým expartnerem, byla poměrně překvapivá. Na otázku redakce ŽivotvČesku.cz, co si o Felixových slovech myslí, totiž pohledná výtvarnice odpověděla: "Je to výstava pro širokou veřejnost a nevidím důvod, proč by se Felix nemohl přijít podívat. Ve své tvorbě jsme si oba vždy vzájemně drželi palce a podporovali se. Určitě by mne to potěšilo, zvláště kdyby se choval pozitivně a přátelsky."

Poslední nenápadná poznámka o tom, jak by si talentovaná malířka přála, aby se Felix Slováček během případného setkání choval, má ve skutečnosti poměrně pochopitelný základ. V minulosti se totiž hudebník k Lucii zachoval tak, že měla dokonce nějakou dobu obavy o svou bezpečnost. Během jejich bouřlivého rozchodu svou partnerku vyhodil z bytu na ulici a podle jejích slov se k ní obecně choval velmi hrubě.

"Nemá žádné právo mi vulgárně nadávat a silně opilý a zfetovaný prášky mi vyhrožovat a mediálně mne lživě očerňovat. Nic zlého jsem mu neudělala. Naopak. V poslední době jsem ho například dvakrát odvezla do nemocnice a možná mu tím zachránila život. Já mám naopak o svůj život poslední dny strach, neboť mi i v tomto směru vyhrožoval. Použije-li ještě jedno křivé slovo a neskončí toto mediální sprosté osočování z jeho strany na mou adresu, tak okamžitě zveřejním videa s jeho výpady a kontaktuji policii, protože to, co dělal, naplnilo skutkovou podstatu několika trestných činů," uvedla tehdy Lucie Gelemová ve svém prohlášení, které zaslala redakci ŽivotvČesku.cz.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.