Milostný trojúhelník znovu plný vášně. Lucie Gelemová vydala nádhernou reakci, když se dozvěděla, že po jejím talentu znovu touží Felix Slováček

Nextfoto
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 5. 2022

Hudebník Felix Slováček (78) uvedl, že se přijde podívat na výstavu své expartnerky Lucie Gelemové (39), až se vrátí ze zahraničí, kde se v současnosti nachází, přestože jí po loňském rozchodu nemohl přijít na jméno. "Abych pravdu řekl, doteď jsem se o to nezajímal, protože jsem nyní pracovně v italském Salernu, ale až přijedu, půjdu se tam s Františkem podívat. Přece jen je to můj kamarád," uvedl pro ŽivotvČesku.cz hudebník. Reakce Lucie Gelemové na tuto skutečnost byla naprosto galantní a otevřená.


Výtvarnice Lucie Gelemová zažívá po náročném období bouřlivého rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (87) okamžiky štěstí. V Obecním domě v Praze totiž vystavuje svá díla po boku obrazů významného malíře 20. století Vladimíra Komárka (†74) a podpořit ji na vernisáž přišla také řada známých osobností, a to včetně herečky Jiřiny Bohdalové (91), která výstavu dokonce zahajovala.

Jistou pochybnost vyjádřil ohledně výstavy její expartner Felix Slováček, který připustil, že neví, co přesně podle pořadatelů výstavy Lucii a pana Komárka spojuje. Vzhledem k tomu, že pořadatel František Mareš je Felixův dlouholetý kamarád, nehodlá mu prý do této volby mluvit. Překvapil však svou odpovědí na otázku, zda má v plánu na výstavu vyrazit. "Abych pravdu řekl, doteď jsem se o to nezajímal, protože jsem nyní pracovně v italském Salernu, ale až přijedu, půjdu se tam s Františkem podívat. Přece jen je to můj kamarád," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Bývalá přítelkyně Felixe Slováčka (78) Lucie Gelemová (39) právě vystavuje svá díla v pražském Obecním domě společně s obrazy českého malíře Vladimíra Komárka (†74), který zemřel před rovnými 20 lety. Nad tím se Felix Slováček, který své expartnerce nemůže přijít na jméno, pozastavuje. I přes chladné vztahy se však překvapivě rozhodl výstavu navštívit. "Nyní jsem pracovně v Itálii, takže mě to doteď nezajímalo, ale půjdu se tam podívat," překvapil hudebník ve svém vyjádření pro ŽivotvČesku.cz.

Reakce Lucie Gelemové na informaci o tom, že může brzy nastat chvíle, kdy se znovu setká se svým expartnerem, byla poměrně překvapivá. Na otázku redakce ŽivotvČesku.cz, co si o Felixových slovech myslí, totiž pohledná výtvarnice odpověděla: "Je to výstava pro širokou veřejnost a nevidím důvod, proč by se Felix nemohl přijít podívat. Ve své tvorbě jsme si oba vždy vzájemně drželi palce a podporovali se. Určitě by mne to potěšilo, zvláště kdyby se choval pozitivně a přátelsky."

Poslední nenápadná poznámka o tom, jak by si talentovaná malířka přála, aby se Felix Slováček během případného setkání choval, má ve skutečnosti poměrně pochopitelný základ. V minulosti se totiž hudebník k Lucii zachoval tak, že měla dokonce nějakou dobu obavy o svou bezpečnost. Během jejich bouřlivého rozchodu svou partnerku vyhodil z bytu na ulici a podle jejích slov se k ní obecně choval velmi hrubě.

"Nemá žádné právo mi vulgárně nadávat a silně opilý a zfetovaný prášky mi vyhrožovat a mediálně mne lživě očerňovat. Nic zlého jsem mu neudělala. Naopak. V poslední době jsem ho například dvakrát odvezla do nemocnice a možná mu tím zachránila život. Já mám naopak o svůj život poslední dny strach, neboť mi i v tomto směru vyhrožoval. Použije-li ještě jedno křivé slovo a neskončí toto mediální sprosté osočování z jeho strany na mou adresu, tak okamžitě zveřejním videa s jeho výpady a kontaktuji policii, protože to, co dělal, naplnilo skutkovou podstatu několika trestných činů," uvedla tehdy Lucie Gelemová ve svém prohlášení, které zaslala redakci ŽivotvČesku.cz.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu