Reklama:

Místo svatby další plazi. Jana, které bývalý partner mačkal hada, má za sebou další rozchod

Jana v roce 2017 a v současnosti
Jana v roce 2017 a v současnosti
Foto: Se svolením TV Nova 2x
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2024

Legendární účastnice Výměny manželek Jana Röbisch, kterou proslavila nezapomenutelná hláška "Mačkáš mi hada", dnes žije zcela jiným životem. S dcerami se odstěhovala do Německa, nechala si narůst delší vlasy a od doby natáčení reality show prožila další vztah s novým partnerem. Jak redakce ŽivotvČesku.cz nyní zjistila, ani tento vztah Janě nevyšel. Zato se pochlubila výčtem zvířectva, které doma s dcerami chová. "To mi stačí ke štěstí, přítel už je jen kamarád," napsala v SMS zprávě nezapomenutelná účastnice oblíbeného pořadu.

Reklama:

Blondýnka Jana, jež se proslavila v roce 2017 hláškou "Mačkáš mi hada" v reality show Výměna manželek, žije již několik let s dcerami v sousedním Německu. Také proto se objevila v jedné z epizod nejnovější řady, kdy navštívila rodinu, která se Výměny zúčastnila v loňském roce.

Reklama:

Díky jejímu krátkému působení v televizi se diváci dozvěděli, že mačkaný had už nežije a s partnerem Romanem, se kterým v roce 2017 natáčela, už dávno není a má nového přítele. S ním se dokonce zasnoubila a plánovala svatbu, což v loňském roce prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

"Byla trochu krize, ale jsme zase spolu, jen jsme to teď všechno trochu pozměnili, aby nám vše vyhovovalo oběma," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýna s tím, že tak došlo i na odsunutí svatby. 

Jana ale nyní pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že ani tento vztah jí nevyšel. "Přítel už je jen kamarád. Nějak to neklapalo, ale nevadí, život jede dál," uvedla upřímně v SMS zprávě, kde dále prozradila, jak se jí daří.

"Daří se mi celkem dobře. Mám pět koní a moje dvě holky, tři pejsky a dva hady. To mi stačí ke štěstí," napsala Jana, jež chtěla s chovem hadů už v minulosti skončit. "Mám vlastního koně a končím s hady," uvedla pro ŽivotvČesku.cz v listopadu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: