Reklama:

Mladá žena se zamilovala do růžové a oddala jí život. Má růžové vlasy, oblečení, líčení a dokonce i dům

Růžová dívka Tanith Pynerová
Růžová dívka Tanith Pynerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2021

Mladá Angličanka Tanith Pynerová se rozhodně neřadí mezi lidi, které by šlo na ulici přehlédnout. Kdokoliv okolo ní projde, toho zaujme její vizáž - celá se obléká do růžové barvy a růžové má i vlasy, obvykle i líčení. Zašla dokonce tak daleko, že si sytě růžovou barvou nechala namalovat i dům. Růžová je pro ni celý život a to i přesto, že jí extravagantní vzhled čas od času komplikuje bytí.

Reklama:

Tanith Pynerová se už téměř před 10 lety rozhodla, že razantně změní svou vizáž. Neuchýlila se k dobře známým extravagantním stylům, a vydala se vlastní cestou. Její nejoblíbenější barvou je růžová a tomu přizpůsobila svůj účes, líčení, šaty a později dokonce i dům, který v ulici mezi ostatními výrazně vyniká.

Reklama:

Růžová kráska je se svým stylem spokojená, naráží ale i na úskalí, která extravagance obnáší. Od doby, kdy se změnila z obyčejné dívky v barevnou ženu, se častěji setkává s obtěžováním ze strany mužů, kteří na ni pokřikují, bez dovolení na ni sahají a došlo už i na situaci, kdy byla pronásledována přímo k sobě domů. Seznamování s novými přáteli se přesto nebrání. "Potkávat nové lidi je pro mě potěšením," prozradila Tanith na sociální síti LinkedIn.

To, jak se Tanith stylizuje, příliš neodpovídá její tiché povaze. Nedělá práci, která by vyžadovala neustálý kontakt s lidmi, je asistentkou v jedné z londýnských knihoven. Zajímají ji ale i mnohem kreativnější činnosti. "Mám ráda cestování a vaření, neobešla bych se bez umění a miluji svět filmu a ilustrace," popsala své silné stránky Pynerová.

Sama Tanith Pynerová se nevnímá jako osobu, která by se až příliš lišila od kohokoliv jiného s běžnějším stylem. "Jsem zkrátka mladá, energická a barevná," vysvětlila neobyčejná Britka, jak sama sebe vnímá. Obzvláště dětem by přitom občas mohla připadat spíše jako pohádková víla než člověk.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: