Moderátor Miloš Pokorný se nakazil koronavirem. Bylo mi opravdu zle, promluvil o průběhu nemoci

Miloš Pokorný se nakazil zákeřným covidem-19
Miloš Pokorný se nakazil zákeřným covidem-19
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2020

Šíření nákazy koronaviru začíná být přímo alarmující a dotklo se osobně také moderátora a baviče Miloše Pokorného (56), u kterého se prokázal pozitivní výsledek na covid-19.

Oblíbený bavič Miloš Pokorný patří mezi známé tváře českého showbyznysu, u kterých se prokázal pozitivní výsledek na zákeřný covid-19. Zpočátku se nákaza jevila vcelku »nevinně«, ale když mu začalo být opravdu špatně a připojily se i problémy s dýcháním, nechal se raději otestovat. Výsledek byl bohužel pozitivní. Navíc se u něj prokázal také počínající zápal plic, jak uvedl v relaci pořadu rádia Expres FM.

Sympatický moderátor si prošel mnoha nepříjemnými příznaky od bolesti hlavy, horečky až po zimnice. Podobně jako kolega z branže Libor Bouček (39) nepovažuje koronavir za něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. "Tím vším jsem si prošel a srovnání s nějakou chřipečkou v mém případě rozhodně není na místě. Samozřejmě tím někdo může projít v klidu, ale mně bylo opravdu zle," řekl bývalý člen hudebního dua Těžkej Pokondr, jak informoval Super.cz.

Miloš Pokorný moderuje Ranní klub na domovském rádiu Expres FM. Mimo to je skvělým bavičem a také hudebníkem. Jeho stav naštěstí nevyžadoval hospitalizaci, a tak může trávit čas léčbou v domácím prostředí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.