Módní policie si posvítila na Moniku Marešovou. Stylista slavných zhodnotil její vkus. Nejvíce se pozastavil nad kombinací kabátu a kalhot

Monika Marešová
Monika Marešová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2022

Čerstvá maminka Monika Marešová (41), manželka oblíbeného moderátora a příležitostného zpěváka Leoše Mareše (46), je velkou milovnicí módy. Proto si pohledná brunetka, která v minulosti působila jako módní redaktorka, vyrazila na přehlídku na pražské Štvanici. Co si o jejím outfitu myslí stylista slavných Kája Pavlíček (50), prozradil pro ŽivotvČesku.cz. "Kousky, které si Monika oblékla, jsou momentálně velmi módní, takové budeme nyní vídat často," uvedl.

Monika Marešová, maminka malé Alex, která se jí narodila letos na jaře, si od mateřských povinností ráda odběhla do skateparku na pražské Štvanici, kde se konala módní přehlídka v rámci probíhajícího týdne módy. Na sebe si oblékla ležérní outfit, který musel být nejen velmi pohodlný, ale také sestával z opravdu trendy kousků.

Kája Pavlíček, který má léta praxe například jako porotce různých soutěží krásy, se k outfitu pro redakci ŽivotvČesku.cz vyjádřil a patřičně jej svým přísným okem zhodnotil. "Nejvíce se pozastavuji nad kombinací kabátu a kalhot. Předně musím říci, že se jedná skutečně o velmi módní kousky, jaké teď budeme vídat často. Oversized kabáty, stejně jako volné džíny do pasu, teď zkrátka letí," pochválil sympatickou tmavovlásku módní expert.

"Co už mě však těší méně, je kombinace obou kousků. Připadá mi, že dohromady to Monice nedělá úplně dobrou službu. Kabát Chanel by si podle mého zasloužil elegantnější kalhoty, než džíny. Obojí se mi líbí, ale oblékl bych si to každé zvlášť," vysvětlil, co by influencerka mohla příště vylepšit.

"Kromě toho je tu ještě ta věc, že Monika má opravdu pěknou postavu, zvlášť když si uvědomíme, že nedávno porodila, a dva volné kousky zároveň její půvaby úplně nezvýrazní. Je to tak ale momentálně moderní," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz a složil tak Monice Marešové poklonu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.