Módní policie: Škoda černé barvy, jednoduchost a obuvnický nešvar. Stylista hvězd hodnotil ve společnosti

Michaela Kuklová, Halina Pawlowská a Jitka Asterová
Michaela Kuklová, Halina Pawlowská a Jitka Asterová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2021

V pátek 3. prosince se v v Café Platýz v Praze konal křest knihy Milý Bene z pera oblíbené spisovatelky Haliny Pawlowské (66). Jednalo se o slavnostní, přesto neformální událost, na kterou dorazila celá řada českých osobností. Mezi nimi i herečka Michaela Kuklová (53) a moderátorka Jitka Asterová (61). Outfity těchto slavných dam pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista Kája Pavlíček (49).

Halina Pawlowská je jednou z nejznámějších českých spisovatelek a na kontě už má celou řadu úspěšných knih. Přestože ji mnozí znají především jako moderátorku, obzvláště z talk show Banánové rybičky, čtenáři se od jejích knih často nemohou odtrhnout. Její příznivci se nyní mohou radovat z nového knižního přírůstku, který dostal název Milý Bene a který Pawlowská v kavárně křtila společně s přáteli a slavnými gratulanty. Stylista slavných zhodnotil outfity některých z nich.

Michaela Kuklová:

Herečka Michaela Kuklová (vlevo) na křtu knihy působila jako nenápadná šedá myška a díky nenápadnému oblečení by ji možná leckdo i přehlédl. Měla na sobě dlouhou černou sukni a černé triko s dlouhým rukávem. Outfitem sice nevynikala, za to přítomné dokonale okouzlila svým úsměvem.

"Míša Kuklová je velice krásná a milá herečka, stejně jako další dvě dámy ji mám velice rád. Tady si myslím, že jí trochu ubližuje ta černá, myslím si, že to je zbytečné. Je to škoda, barvy jí sluší a lépe by ji rozzářily. Její model nenadchne, neurazí," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček k outfitu filmové princezny Jasněnky.

Halina Pawlowská:

Samotná Halina Pawlowská (uprostřed) na křest dorazila v černé sukni pod kolena, dlouhém černém svetru, stejně barevných punčochách a šněrovacích botách. Outfit doplnila malou červenou kabelkou přes rameno a baretem se třpytivou broží.

"Halinu známe i v zajímavějších modelech. Tahle jednoduchost s oživením ve formě kabelky a baretu není top, co na ní známe, ale na tento typ akce mi to asi nevadí. Proti obuvi v tomto případě nic nemám," okomentoval stylista pro ŽivotvČesku.cz vzhled Haliny Pawlowské.

Jitka Asterová:

Oblíbená herečka a moderátorka Jitka Asterová (vpravo) na křest knihy Milý Bene přišla v dlouhých tmavomodrých košilových šatech doplněných černými kozačkami. Nepřehlédnutelné byly její stylové dioptrické brýle a výrazným doplňkem byla i černo-růžová kabelka přes rameno.

"Já si myslím, že košilové šaty se můžou nosit celoročně, ale líbilo by se mi u nich vrstvení, třeba přes ně hozený tenký svetr. S čím mám problém do společnosti, to jsou kozačky, takže si myslím, že i na křest knihy vhodné nejsou, i když se teď nosí. Já bych byl určitě za nějaké lodičky. Co se týká tašky, myslím si, že je k tomu zbytečně velká a příliš se nehodí. Jinak si myslím, že Jitka vypadá hezky, sluší jí to, má krásnou rtěnku a přirozené vlasy, i ty brýle jí sluší, tam bych jí nic nevytýkal," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz směrem k oblečení Jitky Asterové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.