Módní policie z večírku pánského časopisu: Televizní nevěsta stylistu zaskočila. Radost neudělal ani outfit těhotné Lely Ceterové

(zleva) Natálie Mykytenko, Lela Ceterová, Anife Vyskočilová
(zleva) Natálie Mykytenko, Lela Ceterová, Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2021

V pražské Aureole v budově City Tower proběhla tradiční párty oblíbeného pánského časopisu, na kterou dorazila celá řada slavných osobností. Mezi nimi i někdejší playmate Lela Ceterová (31), televizní nevěsta Natálie Mykytenko (23), ale třeba i podnikatelka Anife Vyskočilová (43). Outfity těchto krásek pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista slavných Kája Pavlíček (49), podle kterého si nejhůře vedla kráska, kterou proslavila svatební reality show. "Tento černý vampíří komplet není úplně ideálně zvolený," řekl o jejím oděvu.

Pokud zrovna neřádí pandemie koronaviru, párty magazínu Playboy se koná víckrát do roka a vždy na ni dorazí slavní hosté. Především ženy se na tento večírek vždy obléknou, jak jen nejlépe to umí, občas ale jejich snaha nepřinese výsledek, jaký očekávaly. Stylista slavných Kája Pavlíček zhodnotil tři vybrané dámy, které si večírek přišly užít. U všech ale našel drobné nedostatky, které byly malou kaňkou na celkovém vzhledu.

Natálie Mykytenko: Červené oči ne

Televizní nevěsta, na snímku zcela vlevo, se stylistovi líbila ze všech přítomných dam nejméně. "Co se týká líčení, tak si myslím, že červené oči máme k ránu na párty všichni a není potřeba se snažit z toho dělat výhodu. Myslím si, že červené stíny jí nesluší a dělají jí zbytečně ubrečené a smutné oči. Vypadat unaveně už na začátku párty není úplně ideální stav. Její outfit mi připadá příliš vyzývavý, nemyslím si, že by jí lichotilo to body, které na sobě má. Za mě by to chtělo ženštější šaty, které by odhalovaly to, co je třeba odhalit. Tento černý vampíří komplet není úplně ideálně zvolený," nebral si servítky pro ŽivotvČesku.cz respektovaný stylista.

Lela Ceterová: Kritika kvůli šatům

Snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly, na snímku uprostřed, v prosinci přivede na svět druhého potomka a na večírek přišla podpořit svou kamarádku. Pochlubila se bříškem v obepnutých černých šatech a na nohou měla páskové lodičky. "Tento outfit mi na můj vkus nepřipadá příliš důstojný pro budoucí maminku, přestože ho měla na párty Playboye. Za mě bych zvolil něco jiného, méně odvážného a více lichotícího ženskému tělu. Ženské tělo je nádherné, ale nemyslím si, že toto jsou ideálně zvolené šaty. Účes je podle mě v pořádku, lokny se pořád nosí," vyjádřil svůj názor na styling Lely Ceterové pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Anife Vyskočilová: Málo rafinovanosti

Tanečnice, moderátorka, ale nyní především podnikatelka Anife Vyskočilová, na snímku vpravo, přišla na párty v krátkých tělových šatech s hlubokým výstřihem. "Anife bych v tomto případě doporučil rafinovanější šaty, tedy takové, které budou rafinovaněji odhalovat její přednosti. Ona má nádhernou postavu, takže si určitě může dovolit šaty, které její postavu zdůrazní. Chtělo by to ale takové, u kterých by člověk mohl popustit uzdu fantazii, než aby měl vše naservírované na zlatém podnose. Teoreticky by se nedalo jinak nic vytknout," zhodnotil Kája Pavlíček svým přísným okem pro ŽivotvČesku.cz outfit bývalé manželky herce Ivana Vyskočila (75).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.