Monika Leová ukázala realitu ženského těla po narození miminka. Zaskočila mě reakce mužů, přiznala

Moderátorka a modelka Monika Leová
Moderátorka a modelka Monika Leová
Foto: Se svolením Moniky Leové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2021

Moderátorka a modelka Monika Leová (29) se rozhodla, že půjde s kůží na trh. Doslova a bez metafor. Na sociální síti odhalila, jak vypadá ženské tělo, které devět měsíců nosilo miminko. Video bylo určené ženám a dívkám, ale sympatickou moderátorku zasáhly i reakce mužů. "Moc mě potěšilo, že jsem zasáhla i mužské obecenstvo. Já to video věnovala původně ženám a dospívajícím dívkám, ale zasáhla jsem pozitivně i pány, to mě příjemně zaskočilo," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Letos v dubnu Monika Leová přivedla na svět dceru Miu a nyní se rozhodla, že ženám a dívkám svěří jedno velké tajemství - pravda o ženském těle je mnohdy jiná, než jakou ji umí vykouzlit instagramové filtry a triky. Monika Leová ukázala tělo bez příkras. Svlékla se do plavek a ukázala, jak vypadá reálně ženské tělo po porodu.

"Já probírala s manželem, že to dám na Instagram a on se mě ptal, zda jsem si opravdu jistá. Ale já si jistá byla, protože jsem se svou postavou spokojená nejvíce, co jsem kdy byla. Teď nic neřeším, dříve jsem se kvůli práci hlídala, držela se ve formě, sportovala, ale to všechno ze mě nyní úplně spadlo," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je v současné době hrdá máma, která je pyšná na své tělo.

Petr Suchoň (37) a jeho partnerka Klára Koukalová (39) se doma radují z novorozeného syna Sebastiana a moderátor pro ŽivotvČesku.cz řekl, koho před velkým dnem považoval za vzor dokonalého otce. "Michal Hrdlička je extrémně skvělý otec, dceru Lindušku opravdu hodně miluje," řekl o bývalém kolegovi z televizní redakce s úctou.

"Odvahu mi dodaly také maminky a ženy, které mi psaly přes sociální sítě. Nosila jsem dítě, mám logicky povislou kůži, ale vůbec to neřeším a věřím, že se to všechno ještě stáhne. Až začne dcera chodit a běhat, tak i já se začnu více hýbat a věřím, že budu mít pohybu mnohem více než nyní, kdy Mia hlavně spí. Každý mi říká, že až malá začne chodit, že se za ní naběhám hodně," dodala pobaveně a přiznala, že nečekala, kolik pochvalných reakcí na odvážené video pošlou muži.

Nositel přezdívky »​Český Ken« a majitel estetické kliniky Robert Paulat (42) si rychle zvyká na roli tatínka. Syna Andrease mu na svět přivedla surogátní (náhradní) maminka. Robert Paulat je tedy na výchovu zcela sám, ale rozhodně si nestěžuje. "První tři dny v porodnici v Podolí byly náročné. Není tam maminka, samozřejmě nekojím, takže musím krmit a vstávat každé tři hodiny... V Podolí říkali, že to ale dávám dobře, že klobouk dolů," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Robert Paulat.

"Já komentáře nepočítala, ale bylo jich více než 500 a pak došly zprávy přímo do inboxu, hřeje mě to. Moc mě potěšilo, že jsem zasáhla i mužské obecenstvo. To video jsem věnovala původně ženám a dospívajícím dívkám, ale zasáhla jsem pozitivně i pány, to mě příjemně zaskočilo, opravdu to oceňuji, že i muži to vzali tak hezky," řekla upřímně pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (42) je nesmírně atraktivní ženou, která popírá zákony...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.