Muž obdaroval přítelkyni DNA testem. S hrůzou odhalili tajemství, které zůstávalo ukryto 30 let

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 12. 2020

Vánoce jsou časem, ke kterému patří obdarovávání milovaných něčím, co by je mohlo potěšit a udělat jim radost. Jenže někdy se člověk může trefit s výběrem dárků vedle a způsobit tak nejen nepříjemnou situaci, ale také rodinnou katastrofu. Nejmenovaný muž se podělil na sociálních sítích o příběh, nad kterým zůstává rozum stát.

Na fóru Reddit´s Relationship Advice hledal pomoc mladík, který vymyslel jedinečný dárek pod stromeček pro svou přítelkyni. Ale nešlo o jen tak ledajaký dárek, protože se ukázalo, že se stal spíše časovanou »bombou«, která proměnila vánoční svátky v katastrofu.

Partnerce totiž vybral jako dárek testovací sadu DNA, kterou považoval za originální a zajímavou. Navíc ji měl ještě schválenou od její matky a otce, kteří souhlasili s tím, aby ji jejich dcera dostala. "Myslím, že jsem to podělal, protože jsem dal přítelkyni k Vánocům testovací sadu DNA," napsal na fórum nešťastný muž.

Problém nebyl test samotný, kdy si dívka udělala stěr dutiny ústní pomocí vatové tyčinky a nechala se testovat u soukromé společnosti 23andMe (23 a já), ale jeho výsledky. Ukázalo se, že má dívka nevlastní sestru a ve výsledcích figuruje také jméno John Smith. Nebyla si ničeho takového vědoma, a tak se rozhodla ihned zavolat rodině, aby rozluštila záhadnou informaci. Nejdříve to přišlo její matce vtipné, ale po zmínění jména Johna Smitha nastalo v telefonu hrobové ticho.

Matka dívky měla s Johnem Smithem před 30 lety krátkodobý románek, který úspěšně tajila po tři desetiletí. "Když zjistila, že je těhotná a datovala si termín početí, věděla, že otcem mojí přítelkyně pravděpodobně není její současný otec. Tohle tajemství si uchovávala 30 let. Přítelkyni řekla, aby o všem také mlčela. Chudák teď neví, co má dělat. Já jen sedím a kroutím hlavou nad drzostí její matky," vyjádřil se mladík, jak uvedl britský Mirror.

Test DNA tedy ukázal, že dívčin otec je John Smith a navíc má i nevlastní sestru. Mnoho lidí reagovalo na příběh podobně a dávali muži, který obdaroval svou milou najevo, že to není jeho chyba. "Neudělal si nic špatného a doufám, že budeš schopný přítelkyni podpořit," napsal jeden komentující a řada dalších situaci hodnotila ve stejném duchu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.