Po letech vztahu homosexuální pár zjistil, že ve skutečnosti jsou ztracená dvojčata

Bratři jak se patří
Bratři jak se patří
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2020

Byla to láska, kterou jim mnozí záviděli... Než došlo k velkému šoku. Oba muži podstoupili testy DNA poté, co je přátelé a členové rodiny přesvědčili, aby kvůli své pozoruhodné podobnosti zjistili, jestli nemají nějaké blízké vazby. Třeba z minulosti... Jenže tím teprve příběh dvojčat začíná.

"Testy jsme si nechali udělat a brali jsme to jako vtip. Chtěli jsme ukončit posměšky našich přátel, kteří nás neustále škádlili, že jsme bratranci," poznamenává Jason.

"Nikdy jsem nečekal, že se dozvím, že jsme ve skutečnosti dávno ztracená dvojčata," přiznává, viditelně sklíčený zprávami. "Muž, o kterém jsem byl přesvědčený, že s ním strávím svůj život, moje duše, je ve skutečnosti moje dvojče. Nevím, jestli mám plakat, nebo skákat radostí, " pokračoval v emotivní upřesnění situace Jason, kterému se do očí vlévaly slzy.

Tváří v tvář realitě

Pokud se Jason Osbourne domnívá, že testování DNA jim přineslo relativně dobrou zprávu, jeho bratr dvojče Alex to nebere tak lehce. "Alex se mnou odmítá mluvit, dokonce vyhrožoval obrácením od heterosexuálů kvůli celé aféře a řekl, že nyní chce normální život jako všichni ostatní," pronesl dále se smutkem.

"Řekl jsem mu, že bychom si měli této zprávy vážit a oslavovat skutečnost, že jsme se znovu našli, ale on to tak nevidí," řekl místním reportérům.

Odloučeni od dětství

Oba muži byli při narození odděleni a adoptováni do různých rodin. Adoptivní rodiče jim o skutečnosti, že každý z nich má dvojče, neřekli. Celou věc odhalilo až testování DNA.

"Teprve když jsem konfrontoval své rodiče, konečně přiznali pravdu," přiblížil Jason Osbourne.

"Nejprve jsem se musel naučit žít s tím, že můj milenec je moje dvojče. Teď se musím naučit žít s tím, že jsem byl adoptován a že mi rodiče celý život lhali," odhalil své emoce hodně rozlíceně a dodal: "Někdy si přeji, abychom nikdy nešli na ten test DNA," dodal s tím, že jeho bratr je v posteli úžasný a nikdy nikoho lepšího nepoznal.

Sexuální vztahy mezi sourozenci jsou ve Spojených státech sice zakázány, ale oba bratři by neměli být stíháni kvůli zvláštnostem tohoto konkrétního případu, tvrdí jejich právníci. Co si o takové lásce myslíte? Napište nám pod článkem do komentáře.

Text je určen k pobavení, a to i přes to, že v ve Spojených státech ho některá média označují za pravdivý. Přesto byl zařazen do kategorie Fake News. (pozn. red.)

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.