Může vám být nabídnuta pomoc, ale buďte obezřetní, upozorňuje vědma. Objasnila, na koho si dát raději pozor

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2021

Druhý říjnový víkend má přinést z hlediska numerologie možnosti, kterých člověk dokáže využít a někam se posunout. Ale neděle s sebou nese i rizika, na které upozorňuje numeroložka Lenka Suchardová. "Od člověka podobajícího se vaší matce, ať vizuálně anebo vlastnostmi, vám může být nabídnuta pomoc. Buďte však obezřetní, nemusí to být bezpečné, abyste posléze nelitovali. Anebo se může ozvat dlouho neviděný přítel, kterému se naopak budete snažit pomoci vy sami," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Numerologie je považována za prastarou magii čísel, která dokáže mnohé věci předpovídat – ať už navádět na správnou cestu nebo také varovat před riziky, která by mohla napáchat značné škody. Víkend představuje podle numerologického výkladu kombinaci čísel, která předurčuje k progresu.

"Nastal ideální čas na změnu, kdy s devítkou ve dni něco odchází a s jedničkou v měsíci i součtovou (9+10=19=1+9=10=1+0=1) se otevírá nový prostor. Beze změny však nelze nic začít. Dnešním dnem jsme připraveni nést odpovědnost a povinnosti - ať už osobní, rodinné či společenské. Setkávání doma s rodinou, přáteli anebo společenské aktivity v konkrétních sdruženích či na shromážděních jsou vítané a budou také vyhledávané. Skupinové dění a interakce, neklid, nejistota i konflikty se však můžou stát až vášnivě diskutabilní a zasáhnout vaše nitro, city i čas. Nedělejte nic, co by vám v budoucnu vytvořilo překážky a pokuste se nepoučovat, nepřesvědčovat a neradit někomu, kdo o to nemá zájem," vysvětlila numerologický výklad Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Varuje však před tím, aby se lidé vyhýbali lákavým investičním nabídkám, které by mohly rozkolísat stabilitu rodinného rozpočtu. Věci je tedy rozumné řešit raději uvážlivě a neukvapovat se v tom, do čeho člověk investuje své peníze.

Neděle bude dnem jasnějšího vyjadřování myšlenek, názorů a celkově lepší komunikace. "Pokud něčemu nerozumíte nebo si to zmateně vyložíte, raději se znovu zeptejte anebo si zjistěte další informace, než abyste se rovnou pustili do divoké konfrontace. Budete se cítit mnohem šťastnější a uvolněnější. Dopoledne je lepší nikam nespěchat, na nic netlačit a nenechat se rozrušovat myšlenkami na nový pracovní týden. Zpomalte a najděte si čas k rozjímání, meditování, soustředění se na něco, zkoumání, duchovní porozumění a vnitřní rozvoj. Oceňte chvilku ticha s prázdnotou. Pokud se budete cítit rozrušeně anebo vám nepůjde něco od ruky, tak se nestresujte a neztrácejte hlavu. Odpočinkový čas by vám pak mohla narušit náhlá zdravotní indispozice vaše, příbuzného anebo návštěvy," objasnila pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová pozitiva i rizika závěru týdne.

Odpoledne by podle jejích slov mělo být důvodem k lepší náladě. "Kupte si něco, co vám udělá radost nebo to zkrátka potřebujete, protože staré dosloužilo. Může se jednat o techniku, elektroniku, ale i nábytek, stavební materiál nebo třeba zahradní náčiní. Máte-li pozastavenou či zablokovanou určitou finanční sumu, buď v nějakém majetku anebo doposud neschválené půjčce či hypotéce, pak se tato překážka dnes uvolní a v následujících dnech dořeší. Žáci a studenti můžou využít dobu mezi 16. a 19. hodinou, kdy se snadno a rychle naučí vše, co potřebují znát. Některé situace, ale i atmosféra, rodinná či politická, naznačí události, které se budou opakovat v roce 2022. Pokud vám intuice nebo pocit naznačí, že něco není v pořádku, pak už dnes můžete vytušené nerovné, komplikované či konfliktní nárysy budoucnosti s grácií odmítnout. Od člověka podobajícího se vaší matce, ať vizuálně anebo vlastnostmi, vám může být nabídnuta pomoc. Buďte však obezřetní, nemusí to být bezpečné, abyste posléze nelitovali. Anebo se může ozvat dlouho neviděný přítel, kterému se naopak budete snažit pomoci vy sami," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz s tím, že neděle napomáhá k několika věcem.

"Abychom si ujasnili anebo dokonce už v praxi předvedli svou odvahu neustoupit anebo říct ne tam, kde obvykle říkáme ano. Večer se pak můžete cítit plní energie a vnímat, jak váš osobní magnetismus krásně funguje," dodala pro ŽivotvČesku.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.