Reklama:

Na Erice Stárkové je už těhotenství hodně vidět. Bříško se jí výrazně zakulatilo. S přáním přispěchal kolega Zdeněk Godla

Jitka Molavcová a Erika Stárková
Jitka Molavcová a Erika Stárková
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 10. 2021

Jedna z nejtalentovanějších českých hereček, Erika Stárková (37), která na sebe výrazně upozornila v seriálu Most!, by těhotenské bříško skrýt již nedokázala, ani kdyby chtěla sebevíce. Již za pár týdnů přivede na svět potomka, jehož tatínkem je jihoamerický umělec a výrobce šperků César. "Já jí přeji, aby se miminko narodilo zdravé, aby i ona byla zdravá, aby se jí narodilo to, co si přeje a vše bylo v naprostém pořádku," vzkázal přes ŽivotvČesku.cz její herecký kolega Zdeněk Godla (46).

Reklama:

Vynikající herečka a výborná zpěvačka, která zazářila nejen v seriálu Most!, ale také v kostýmové show Tvoje tvář má známý hlas, o svém exotickém příteli zatím nemluvila, často s ním ale objíždí trhy a umělecké akce, kde ji fanoušci mohou vidět v stánku s etnozbožím.

Reklama:

Usměvavá Erika Stárková se těhotenským bříškem pochlubila během předávání divadelních cen Thálie. Výrazné křivky ještě více podtrhly elegantní šaty, které na společenskou akci zvolila.

"Osobně jsme se neviděli pár týdnů, ale na fotkách je znát, že se pěkně zakulacuje a sluší jí to. Já jí přeji, aby se miminko narodilo zdravé, aby i ona byla zdravá, aby se jí narodilo to, co si přeje a vše bylo v naprostém pořádku," řekl pro ŽivotvČesku.cz kamarád a kolega herečky Zdeněk Godla, který aktuálně den co den trénuje taneční kroky kvůli své účasti v nové řadě taneční show StarDance.

I když o svém těhotenství Erika Stárková novinářům žádné detaily dosud nesdělila, pouhým okem je zřejmé, že miminko přijde na svět za pár týdnů možná i dnů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: