Na miminko se těším, jsem hrdý a zamilovaný, říká nastávající otec Bohuš Matuš

Bohuš a jeho těhotná partnerka Lucie.
Bohuš a jeho těhotná partnerka Lucie.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2020

Už brzy se Bohuš Matuš (46) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie je ve 23. týdnu těhotenství. Prvního společného potomka by měla přivést na svět koncem roku. Zpěvák redakci ŽivotvČesku.cz prozradil detaily, jak se připravuje na porod.

"Ano, Lucinka je těhotná. Rozhodli jsme se, že budeme rodina," potvrdil před pár týdny pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který následně prozradil i pohlaví miminka: "Čekáme holčičku," prozradil.

Bohuš nastínil, jak se připravuje na narození své první dcery. "U porodu budu. Pravda je, že tyhle věci moc nemusím, ale Lucinka si to přeje a rozhodně jí vyhovím. Připravuji se na to, určitě budu své partnerce oporou," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se v minulosti objevil v řadě slavných muzikálů jako Monte Christo, Noc na Karlštejně, Ples upírů či Fantom Opery a dalších.

Budeme mít dvě děti

U jednoho potomka Bohuš Matuš zůstat nechce. "Rád bych velkou rodinu, takže naší naší dceři určitě v budoucnu přibude sestřička nebo bráška," dodal zpěvák.

Bohuš a jeho o třicet let mladší partnerka Lucie se dali dohromady na jaře 2018 v Divadle Hybernia, kde Matuš zpíval. Tehdy k němu Lucie prý přišla se slovy, že je nejlepší a nejhezčí zpěvák všech dob.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.