Reklama:

Na prahu sedmdesátky si udržuje postavu, kterou jí mladší ženy mohou jen závidět. Zuzana Bubílková prozradila svůj recept

Moderátorka Zuzana Bubílková
Moderátorka Zuzana Bubílková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2021

V květnu nadcházejícího roku oslaví Zuzana Bubílková své 70. narozeniny. A i když by si mohla dopřávat zaslouženého odpočinku, dlouhé posedávání u televize a nicnedělání není šálkem její kávy. Ráda je v pohybu a díky tomu si udržuje postavu, kterou jí mnohem mladší ročníky mohou jen tiše závidět. "Posilovna a pravidelná chůze, to mě udržuje v kondici," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz moderátorka pořadů, v nichž měla zastoupení především politická satira.

Reklama:

Zuzana Bubílková se objevila na jedné společenské akci, kde jí doprovod dělal parťák a herec Jiří Krampol (83). V bílém letním overalu si nešlo nevšimnout její útlé postavy, na kterou může být náležitě pyšná. Redakci ŽivotvČesku.cz prozradila, že si dlouhé roky udržuje stejnou váhu. Vliv na to má zejména pravidelný pohyb.

Reklama:

"S Jirkou Krampolem navštěvujeme dvakrát, někdy i třikrát týdně posilovnu a pravidelně chodím na procházky. Za domem mám cyklostezku, jejíž okruh má asi čtyři kilometry. Někdy dám jeden, jindy dva. Dříve jsem dávala tři, ale to už je na mě teď hodně... no, asi bych to dala, ale nechci se přesilovat, protože mám umělý kloub. Takže jsem pořád v pohybu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Zuzana Bubílková, jak si udržuje skvělou formu. V otázce, co říká na to, že řada mladších žen upřednostňuje před pohybem raději estetické zákroky, byla k podobnému životnímu stylu odmítavá.

"Invazivním zákrokům nefandím. Pravda je, že mám plastiku nosu, kterou mám asi dvacet let, kdy jsem tam měla hrbolek. Ale od té doby nemám nic. Nejsem toho fanoušek," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená moderátorka, která svou vitalitu přisuzuje také genetické výbavě. "Moje maminka má 90 let a asi to mám vše po ní. Ona nemá vrásky a má hladkou kůži, takže jsem to patrně zdědila," dodala pro ŽivotvČesku.cz vždy skvěle naladěná Zuzana Bubílková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: