Na tohle zavalité tělo zapomeňte. Snoubenec Lucie Bílé zhubnul 33 kilogramů, ukázal brutálně vysekané břišáky. Zhodnotil ho profesionální kulturista

Radek Filipi a Lucie Bílá
Radek Filipi a Lucie Bílá
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2022

Půl roku tvrdé dřiny se vyplatilo. Tak se dá shrnout současná forma partnera a snoubence zpěvačky Lucie Bílé (56), který během posledních šesti měsíců dokázal zhubnout 33 kilogramů na váze. Radek Filipi (38) dlouhodobě působil zavalitějším dojmem, v rámci kulturistického dietního režimu se mu ale povedlo dostat své tělo do formy, která je obdivuhodná. Pro ŽivotvČesku.cz jeho současné tělesné parametry zhodnotil profesionální kulturista Filip Grznár (37).

Radek Filipi se posilování věnuje dlouhé roky. Bývalý fitness trenér se v roce 2019 dokonce kvalifikoval na mistrovství světa v benchpressu. V Brazílii pak trvdý trénink dokázal na soutěži proměnit v titul mistra světa.

Před půl rokem si dal další cíl. Nelehký. Tím bylo, že kilogramy navíc půjdou dolů, což se mu povedlo dokonale. S výsledkem souboje s ručičkou váhy se aktuálně pochlubil na sociální síti Instagram, kde zveřejnil fotografii, na níž je k nepoznání. Optikou laika by se dalo hodnotit, že vysekané tělo Radka Filipiho je téměř bez gramu tuku připraveno na soutěže, kterých se účastní zkušení profesionálové.

Pro ŽivotvČesku.cz okomentoval snímek Filip Grznár, který nejen na tuzemské, ale i mezinárodní soutěže připravoval několik svých svěřenců v roli fitness kouče, sám se pak účastnil řady soutěží, na některých z nich slavil velké úspěchy. Uznal, že partner zpěvačky dokázal zamakat a vypadá skvěle.

"Dlouho byl zavalitý či působil oplácaným dojmem, což mu neslušelo a působilo to dost neforemně. Teď ale přišla výrazná změna, za kterou stojí evidentně kus dřiny a odříkání. Když to vezmu z pohledu kulturistiky, tak 33 kilogramů za šest měsíců je běžná věc, ale žadná sranda to není. Shodit tuk není problém, ale udělat formu, kterou se Radek pochlubil, tedy vysekat detaily, to je paráda," pochválil a zhodnitil Radka Filipiho profesionální český kulturista Filip Grznár, který se v současnosti věnuje i MMA zápasům.

Lucie Bílá a Radek Filipi spolu tvoří pár od jara 2017. Bývalý fitness trenér prý musel zpěvačku dlouho přemlouvat, aby si s ním začala randit. Přestože se dvojice v listopadu 2017 na krátkou dobu rozešla, v únoru 2019 umělkyně prozradila, že jsou s partnerem už dva roky zasnoubení. Se svatbou však zatím otálejí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.