Náročný vraní úplněk ovlivňuje psychiku i fyzično. Vědma popsala, čemu je třeba se vyvarovat

Vraní úplněk
Vraní úplněk
Foto: Pixabay.com

V neděli ve 20:48 nastal první úplňkový den letošního jara. Takzvaný vraní úplněk mohl citlivější jedince výrazně ovlivnit jak po psychické, tak po fyzické stránce. Pokud se vám v pondělí příliš nedaří, můžete to přisoudit právě tomuto silnému a náročnému úplňku. "Úplňky ve Váhách jsou náročné předně na psychiku a mezilidské vztahy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz herečka a vědma Michaela Kudláčková (52).

V neděli nastal první jarní úplněk, který byl ve znamení Vah. Vraní se mu přezdívá právě proto, že vraní krákání značí konec zimy. Pro spoustu lidí tento úplněk přinesl náročné chvíle, ovlivňuje totiž především psychiku a citlivost. Pokud se vám v pondělí nedaří, na vině může být právě silný nedělní úplněk.

"Úplňky ve Váhách jsou náročné předně na psychiku a mezilidské vztahy. Trpí schopnost správného úsudku. Jak jsme hodně citliví, tak některé věci, ve snaze je dobře promyslet, můžeme spíš překombinovat a pak udělat chybu. Zejména pak v komunikaci a okamžitých reakcích," popsala sílu prvního jarního úplňku pro ŽivotvČesku.cz herečka a vědma Michaela Kudláčková s tím, že moc úplňku se projevuje i tři dny po této měsíční fázi.

Po úplňku je podstatné vyhýbat se hádkám nejen v soukromí, ale i v pracovním prostředí. Nad některými věcmi pak není třeba nadměrně přemýšlet, výsledek by pak totiž mohl být naopak horší než v případě, že byste mu tolik pozornosti nevěnovali.

Odcházení člověka na věčnost je stejně důležité a zásadní jako jeho příchod. Narozením ces...

Citlivost se netýká jen psychické stránky, ale i té fyzické. I v pondělí vás kvůli vlivu úplňku mohou provázet například bolesti břicha, ale především se není třeba podivovat nad bolestmi hlavy. Právě tu vraní úplněk ovlivňuje "Orgánově je to o slinivce, také o žlučníku a zejména hlavě," doplnila pro ŽivotvČesku.cz známá vědma a kartářka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.