Našli jsme Reginu z VyVolených: Je krásnější než před lety, žije v přírodě u Brněnské přehrady. Odhalila, jak se jí změnil život

Regina Holásková
Regina Holásková
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2022

Když se vysloví jméno Regina Holásková (44), řada lidí si vybaví televizní reality show VyVolení, která se v roce 2005 stala naprostým fenoménem. K obrazovkám tehdy usedaly miliony diváků, aby sledovaly příběhy účastníků ve vile hříchů. Prakticky poslední roky o výrazné účastnici soutěže nebylo slyšet. Redakce ŽivotvČesku.cz se rozhodla ji vypátrat. "Žiji spokojený život. Mám čtyři krásné psy, milovanou dceru a jako rodačka z Brna stále žiji v Brně," uvedla pro ŽivotvČesku.cz charismatická Regina, kterou redakce vypátrala v rekreační oblasti u Brněnské přehrady.

Regino, společně se setkáváme po 17 letech...

To to uteklo, viď (směje se).

Když se na vás podívám, tak mám pocit, že jste zastavila čas. Vypadáte pořád stejně, ba bych řekl, že ještě lépe než před lety.

Budeme si tykat, ne?

Dobře. A co tvoje vizáž?

Celé roky se soustředím na to, co jím. Stále to zlepšuji. Tajemství je v nevařeném ovoci, nadzemní zelenině, mentální harmonii, sem tam uzemňování (chůze naboso), čerstvý vzduch a umět zharmonizovat mysl v jakékoliv situaci. A také stálý pohyb, kterého mám nadbytek.

Žiješ nedaleko přehrady v Brně. Žije se ti tu hezky?

V létě je to dokonalé, v zimě náročné.

Jak to myslíš?

Tak, že musím obstarávat dřevo, vodu, starat se o zahradu... Sotva skončí zima a už jsem v záhoně až do podzimu.

Co tě v současnosti nejvíce těší, z čeho jsi naopak nejvíce smutná?

Radost mám z řady osobních věcí, ale také z toho, že jsem napsala knihu. Smutná jsem, že se zatím nenašel vydavatel. Jinak smutná vůbec nejsem. Radost mám taky ze své dcery, se kterou ladíme její pubertu, těší mě, že se lidé probouzejí ze lží a manipulací, a to nejen v české společnosti.

Zlepší se česká společnost?

Dualita tady bude vždy, ale mění se vše průběžně a věřím, že i k lepšímu.

Redakce ŽivotvČesku.cz získala rozhovor s Reginou na kameru, ve kterém se rozpovídala více o svém soukromí, gastronomii, ale i prezidentských volbách. Velkou zpověď charismatické účastnice reality show naleznete na portálu ŽivotvČesku.cz ve čtvrtek 4. srpna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.