Natálie Grossová si zahraje ve filmu s Karlosem Vémolou. Režisér popsal, čím šokovala a dojala celý štáb

Natálie Grossová hraje v novém pokračování Bastardů
Natálie Grossová hraje v novém pokračování Bastardů
Foto: se souhlasem Tomáše Magnuska, foto: Miloš Schmiedberger

Talent v sobě nezapře. Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18), nominovaná v roce 2017 za ztvárnění Sáry v muzikálu Ples upírů na cenu Thálie, získala roli v připravovaném čtvrtém pokračování Bastardů režiséra Tomáše Magnuska (36), který zhodnotil její výkon na place během natáčení. "To, co předvedla, bylo neskutečné. Všichni jsme byli v šoku," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

V září loňského roku oslavila Natálie Grossová plnoletost a ve svém věku nepřestává udivovat mimořádným talentem, který dostala do vínku. Představitelka Janičky Kratinové ze seriálu Slunečná, dcery Jany Kratinové v podání herečky Terezy Brodské (52), se objeví také v novém pokračování Bastardů, kde si zahraje společně se zápasníkem a držitelem několika titulů ve střední a polotěžké váze Karlosem »Terminátorem« Vémolou (35). Ten si zahraje také zápornou postavu komplice Jiřího Krampola (82).

"Natálka hraje mladou holku v domově s pečovatelskou službou, což je asi nejvíce negativní postava z celého filmu. Spřáhne se s Jiřím Krampolem a hrozně tam ubližují Janu Přeučilovi. Pomáhá Krampolovi se dostat zpátky do hry. Její role je absolutně záporná," řekl Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že teprve osmnáctiletá Natálie vzala celému štábu dech.

"Máme s ní za sebou dva filmovací dny, kdy hrála jeden obraz, kde úplně příšerně šikanuje Přeučila – je to nesmutnější a nejvážnější obraz celého filmu, který je jinak podle mě odlehčený až vtipný. Musím říct, že je božská. Když jsme to dotočili, všichni byli v šoku z toho, jak to zahrála. Určitě je to v pokračování Bastardů zatím nejlepší výkon ze všech a řekl jsem jí, že by na ni byl táta pyšný. Bohužel je součástí toho, že si nese nálepku Grossová, ale ona je herecky opravdu hodně dobrá. Všechny nás to dojalo a zatleskali jsme jí. To, co předvedla na place, je neskutečné – obzvlášť, když si člověk uvědomí, že jí je 18 let," popsal pro ŽivotvČesku.cz pocity z natáčení s Natálií Grossovou zkušený režisér nového pokračování filmu Bastardi, v pořadí již čtvrtého, s doplňujícím názvem Reparát.

Na začátku loňského roku započal životní proměnu režisér Tomáš Magnusek (36), který byl známý svou vysokou hmotností. Postupem času mu ale nadměrná kila začala vadit a po dlouhých letech odstartoval cestu radikálního hubnutí. I když se mu podařilo shodit neskutečné desítky kil, nadále pokračuje a chce se dostat na polovinu své původní váhy. "Nejvíce se mi osvědčil přerušovaný půst," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Dcera Šárky Grossové a bývalého politika Stanislava Grosse (†45) ztvárnila naprosto opačný charakter, než kterým je v reálném životě. "Má roli velké mrchy, která absolutně postrádá nějaké svědomí. Lidsky je hodně zlá a špatná. Ve skutečnosti je ale opravdu moc slušná a hodná. V tom filmu je zkrátka neskutečná, to myslím zcela vážně," dodal Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz.

Před televizní obrazovkou sedáváme za poslední rok stále častěji. Výjimkou není ani zpěvač...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.