Natálie Grossová si zahraje ve filmu s Karlosem Vémolou. Režisér popsal, čím šokovala a dojala celý štáb

Natálie Grossová hraje v novém pokračování Bastardů
Natálie Grossová hraje v novém pokračování Bastardů
Foto: se souhlasem Tomáše Magnuska, foto: Miloš Schmiedberger
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2021

Talent v sobě nezapře. Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18), nominovaná v roce 2017 za ztvárnění Sáry v muzikálu Ples upírů na cenu Thálie, získala roli v připravovaném čtvrtém pokračování Bastardů režiséra Tomáše Magnuska (36), který zhodnotil její výkon na place během natáčení. "To, co předvedla, bylo neskutečné. Všichni jsme byli v šoku," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

V září loňského roku oslavila Natálie Grossová plnoletost a ve svém věku nepřestává udivovat mimořádným talentem, který dostala do vínku. Představitelka Janičky Kratinové ze seriálu Slunečná, dcery Jany Kratinové v podání herečky Terezy Brodské (52), se objeví také v novém pokračování Bastardů, kde si zahraje společně se zápasníkem a držitelem několika titulů ve střední a polotěžké váze Karlosem »Terminátorem« Vémolou (35). Ten si zahraje také zápornou postavu komplice Jiřího Krampola (82).

"Natálka hraje mladou holku v domově s pečovatelskou službou, což je asi nejvíce negativní postava z celého filmu. Spřáhne se s Jiřím Krampolem a hrozně tam ubližují Janu Přeučilovi. Pomáhá Krampolovi se dostat zpátky do hry. Její role je absolutně záporná," řekl Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že teprve osmnáctiletá Natálie vzala celému štábu dech.

"Máme s ní za sebou dva filmovací dny, kdy hrála jeden obraz, kde úplně příšerně šikanuje Přeučila – je to nesmutnější a nejvážnější obraz celého filmu, který je jinak podle mě odlehčený až vtipný. Musím říct, že je božská. Když jsme to dotočili, všichni byli v šoku z toho, jak to zahrála. Určitě je to v pokračování Bastardů zatím nejlepší výkon ze všech a řekl jsem jí, že by na ni byl táta pyšný. Bohužel je součástí toho, že si nese nálepku Grossová, ale ona je herecky opravdu hodně dobrá. Všechny nás to dojalo a zatleskali jsme jí. To, co předvedla na place, je neskutečné – obzvlášť, když si člověk uvědomí, že jí je 18 let," popsal pro ŽivotvČesku.cz pocity z natáčení s Natálií Grossovou zkušený režisér nového pokračování filmu Bastardi, v pořadí již čtvrtého, s doplňujícím názvem Reparát.

Dcera Šárky Grossové a bývalého politika Stanislava Grosse (†45) ztvárnila naprosto opačný charakter, než kterým je v reálném životě. "Má roli velké mrchy, která absolutně postrádá nějaké svědomí. Lidsky je hodně zlá a špatná. Ve skutečnosti je ale opravdu moc slušná a hodná. V tom filmu je zkrátka neskutečná, to myslím zcela vážně," dodal Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.