Natálka je mi prý hodně podobná, říká o dceři Bohuš Matuš. Zmínil, v čem je ve svém věku napřed

Zpěvák Bohuš Matuš s dcerkou Natálkou
Zpěvák Bohuš Matuš s dcerkou Natálkou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Od prosince loňského roku je pyšným otcem rozkošné dcery Natálky, která roste doslova před očima. Zpěvák Bohuš Matuš (47) hledal pravou lásku dlouhé roky a přál si také dítě, což se mu nakonec splnilo. Každým měsícem je mu holčička víc a víc podobná, čehož si všímá už i jeho okolí. "Hodně lidí zmiňuje, že je mi podobná. Ale to holčičky většinou bývají po tatíncích – aspoň si to myslím. Navíc opravdu hodně vnímá hudbu a reaguje na ni, určitě to v ní je. Moc ráda poslouchá písničky a některé už zná," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Společně s manželkou Lucií (18), s níž zpěvák vstoupil do oficiálního svazku v polovině května, vychovává už osmiměsíční Natálku - ta se stala středobodem světa šťastných rodičů. Každý den, natož týden nebo měsíc, jsou na ní velmi vidět. Dokonce se rýsuje nepřehlédnutelná podoba se známým tatínkem.

"Hodně lidí v mém okolí zmiňuje, že je mi podobná. Ale to holčičky většinou bývají po tatíncích – aspoň si to myslím. Teď jsme byli na kontrole u paní doktorky a musím říct, že roste jako z vody. Je dokonce o něco vyšší, než má být na svůj věk. Nicméně to vůbec ničemu nevadí. Je to s ní úžasné, už si mimo jiné i sedá. Pořád jí kupujeme interaktivní a hudební hračky, se kterými si hodně vyhraje. Máme z ní vážně velkou radost," popsal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že podoba není pouze vzhledová. Malá Natálka si totiž pěstuje lásku k hudbě, ve které podědila dobrý vkus rodičů a hudební sluch.

Moderátorka a modelka Monika Leová (30) se v dubnu stala maminkou rozkošné Mii. Ani jako rodič se ale nebojí dobrodružství a dcerku do něj pozvolna zapojuje. Vyzkoušela si s ní i pobyt v obytné dodávce a brzy v něm s rodinou vyrazí na delší dovolenou. "Náš obytňáček je jako malý pojízdný domek na kolech, malá s tím nemá problém a spinká tam úplně stejně jako doma," řekla Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jaký výlet v obytné dodávce chystá.

"Je pravda, že hudbu vnímá opravdu hodně a reaguje na ni - určitě to v ní je. Moc ráda poslouchá písničky a některé už zná. Když se jí nějaké líbí, začne se hned radovat, ale najdou se i takové, které se jí naopak nelíbí. Má velice ráda Karla Gotta a baví ji i klasické dětské písničky z různých televizních pořadů. Pokud by chtěla být zpěvačkou, podpořím ji v tom, ale možná bych byl raději, kdyby se věnovala něčemu jinému," dodal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Manželka Bohuše Matuše (48) si splnila svůj malý sen. Nafotila sérii snímků, na nichž jí t...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu