Natálka je mi prý hodně podobná, říká o dceři Bohuš Matuš. Zmínil, v čem je ve svém věku napřed

Zpěvák Bohuš Matuš s dcerkou Natálkou
Zpěvák Bohuš Matuš s dcerkou Natálkou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Od prosince loňského roku je pyšným otcem rozkošné dcery Natálky, která roste doslova před očima. Zpěvák Bohuš Matuš (47) hledal pravou lásku dlouhé roky a přál si také dítě, což se mu nakonec splnilo. Každým měsícem je mu holčička víc a víc podobná, čehož si všímá už i jeho okolí. "Hodně lidí zmiňuje, že je mi podobná. Ale to holčičky většinou bývají po tatíncích – aspoň si to myslím. Navíc opravdu hodně vnímá hudbu a reaguje na ni, určitě to v ní je. Moc ráda poslouchá písničky a některé už zná," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Společně s manželkou Lucií (18), s níž zpěvák vstoupil do oficiálního svazku v polovině května, vychovává už osmiměsíční Natálku - ta se stala středobodem světa šťastných rodičů. Každý den, natož týden nebo měsíc, jsou na ní velmi vidět. Dokonce se rýsuje nepřehlédnutelná podoba se známým tatínkem.

"Hodně lidí v mém okolí zmiňuje, že je mi podobná. Ale to holčičky většinou bývají po tatíncích – aspoň si to myslím. Teď jsme byli na kontrole u paní doktorky a musím říct, že roste jako z vody. Je dokonce o něco vyšší, než má být na svůj věk. Nicméně to vůbec ničemu nevadí. Je to s ní úžasné, už si mimo jiné i sedá. Pořád jí kupujeme interaktivní a hudební hračky, se kterými si hodně vyhraje. Máme z ní vážně velkou radost," popsal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že podoba není pouze vzhledová. Malá Natálka si totiž pěstuje lásku k hudbě, ve které podědila dobrý vkus rodičů a hudební sluch.

"Je pravda, že hudbu vnímá opravdu hodně a reaguje na ni - určitě to v ní je. Moc ráda poslouchá písničky a některé už zná. Když se jí nějaké líbí, začne se hned radovat, ale najdou se i takové, které se jí naopak nelíbí. Má velice ráda Karla Gotta a baví ji i klasické dětské písničky z různých televizních pořadů. Pokud by chtěla být zpěvačkou, podpořím ji v tom, ale možná bych byl raději, kdyby se věnovala něčemu jinému," dodal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.