Nejen zlomené žebro Heleny Vondráčkové. Z manžela zpěvačky tekla krev, má šest stehů na noze a chodí o berli

Helena Vondráčková a Martin Michal
Helena Vondráčková a Martin Michal
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2023

Zpěvačka Helena Vondráčková (76) v pátek v ranních hodinách upadla ve svém domě v Řitce nedaleko Prahy ze schodů a musela být převezena do Ústřední vojenské nemocnice. Následná vyšetření dopadla poměrně dobře, ale zároveň odhalila, že umělkyně si zlomila žebro. Pád české popové legendy měl ale dohru, a to v tom, že se poranil i její manžel Martin Michal. "Mám asi šest stehů," popsal pro ŽivotvČesku.cz.

Ve čtvrtek večer populární zpěvačka nechyběla na narozeninové oslavě producenta Františka Janečka, kde byla se svým manželem. "Pak jsme jeli domů a ráno se šla Helča napít a upadla na šestém schodě. Hned jsem volal záchranku," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal.

Vondráčková upadla v momentě, kdy v ruce měla sklenici s vodou. Manžel, když slyšel ránu, vyběhl z ložnice, uklouzl a o střepy rozbité sklenice se pořezal.

"V nemocnici mi vyndali střepy, mám asi šest stehů. Teď chodím o berli a mohu došlapávat jen na patu, protože to zranění mám přímo pod prsty," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky.

Management zpěvačky v pátek okamžitě kvůli nešťastnému pádu přesunul veškerá její vystoupení a pracovní závazky. Teď se ale situace pomalu lepší.

"Helča má nejbližší koncert naplánován na příští týden v pátek v Kopřivnici. Pomalu zkouší a vše bude v pořádku," dodal pro ŽivotvČesku.cz manžel české hudební legendy, která i přes obtíže se na své fanoušky těší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.