Nejskromnější žena v Karlových Varech všechny šokovala. To, co vidíte, jsem si dělala sama, přiznala Janečkova Lilia

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček
Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Nikdo by při pohledu na okouzlující Lilii Khousnoutdinovou (33) netipoval, že v polovině května se stala trojnásobnou maminkou a přivedla na svět chlapce Karla George. Partnerka miliardáře a mecenáše Karla Janečka (48) v Karlových Varech všechny uchvátila přirozeností a skromností. "Šatky mám od Hany Zárubové. Vlasy do culíku jsem si dala sama," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

Slavnostní zahájení 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) se neslo v duchu elegance, luxusních šatů a výrazného líčení. Objevily se ale výjimky, které šly proti proudu. Partnerka miliardáře Karla Janečka vsadila na to, že prodá svou přirozenou ženskost. A risk jí vyšel na jedna mínus.

"Lilia vynesla moc hezké šaty, nude barva je jednou z těch, které se letos v létě a na podzim bude nosit. Šaty zdůrazňují ženskost, je krásně vidět štíhlý pas, vypadá to dobře. Lilia zvolila minimalistický šperk, já bych se ale zaměřil na odvážnější make-up a udělal bych účes, který bude od hlavy. Jinak ale celkově působí Lilia hezky a žensky," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz outfit stylista hvězd Kája Pavlíček. Vystudovaná politoložka a ceremonialistka pak pro ŽivotvČesku.cz popsala, kdo jí s přípravou na velký večer pomáhal.

"Šaty mám od Hany Zárubové. Vlasy do culíku jsem si dala sama a make-up jsem neměla žádný," přiznala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz půvabná Lilia, která tak ukázala, že i se skromným minimalismem se dá v Karlových Varech vzbudit pořádný zájem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.