Nejtřpytivější ženou ve Varech byla Hana Vagnerová. Vynesla na své ruce a uších šperky v hodnotě menší chalupy

Herečka Hana Vagnerová
Herečka Hana Vagnerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

Muži a nemalý počet dam se shodli, že jednou z nejpůvabnějších žen při zahájení 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu (MFF) byla herečka Hana Vagnerová. Ta na červený koberec vynesla šperky v hodnotě 1,5 milionu korun. Pro ni osobně ale největší hvězdou festivalu jsou herci z filmu Zátopek. "Vašek Neužil posunul hranici fyzického herectví na úplně jiný level. Obrovsky na sobě makal, film se navíc pořád odkládal, netočil se v termínech, takže Vašek musel dlouho držet kondici," prozradila své dojmy pro ŽivotvČesku.cz.

Na červeném koberci zářila a připomínala sebevědomou hollywoodskou hvězdu. Hana Vagnerová přiznala, že na 55. ročník karlovarského festivalu se velmi těšila a chtěla zapůsobit.

"Šaty dělal Lukáš Macháček a já musím říct, že je opravdu fantastický návrhář, protože já měla plno povinností a šaty jsem řešila na poslední chvíli. Lukáš dokázal zaimprovizovat a šaty ušil přímo na mě pouhé dva dny před festivalem. Je nejen originální, ale i velmi zručný a rychlý a umí perfektně reagovat v krizových momentech. Boty jsem měla vlastní ze Zary, koupené pár let zpět. Konzultovala jsem to s Lukášem, on je odsouhlasil. Jsou to boty, které jsou odzkoušené a vychozené, věděla jsem, že nebudu trpět," popsala pro ŽivotvČesku.cz Hana Vagnerová s tím, že středobodem outfitu ale byly diamantové šperky.

"Ty mi zapůjčili v Gismondi a nejvíce se mi líbil diamantový náramek spojený s prstenem, to je výrazný a zároveň velmi elegantní prvek. Chtěla jsem mít na sobě nějakou eleganci, kterou si červený koberec a znovuotevřený festival zasloužil. Dohromady i s náušnicemi jsem na sobě měla kamínky za milion a půl," uvedla herečka, kterou diváci znají například z hokejového seriálu Lajna. Hana Vágnerová za největší hvězdy Karlových Varů považuje Marthu Issovou (40) a Václava Neužila (41).

"Já měla obrovskou radost, že se festival může letos konat. Při zahajovacím večeru, který otevíral film Zátopek, jsme všichni byli až rozechvělí. Loni festival nebyl, letos se nevědělo, zda se to podaří, premiéru měl navíc film našich kamarádů, věděli jsme kolik energie a úsilí do toho dali, tohle všechno dohromady vykouzlilo speciální večer. Pro mě osobně Vašek Neužil v roli Zátopka a Martha Issová v roli Dany Zátopkové patří k vrcholům celého festivalu. Vašek Neužil posunul hranici fyzického herectví na úplně jiný level. Obrovsky na sobě makal, film se navíc pořád odkládal, netočil se v termínech, takže Vašek musel dlouho držet kondici a jeho proměna je opravdu fenomenální. Martha předvádí neuvěřitelný výkon sportovní i herecký, ona tomu filmu přináší srdce, Vašek a Martha mi přinesli opravdu ten největší zážitek," sdělila své pocity s úctou v hlase sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.