Nerozvádíme se, říká Eva Šebrlová po fotkách, kde její manžel líbá jinou. Lepší Šebrle v hrsti než Marek Eben na střeše, vysvětluje psycholog

Roman Šebrle s manželkou
Roman Šebrle s manželkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 1. 2022

Bývalý vícebojař, olympijský desetibojař a aktuálně jeden z nejoblíbenějších moderátorů hlavních zpráv Roman Šebrle (47) v polovině prosince potvrdil rozpad svého manželství. Slova jeho manželky jsou ale jiná, a to i přesto, že byl zachycen při vášnivém polibku s jinou ženou. Podle odborníka na vztahy Jeronýma Klimeše (54) je možné, že došlo k přehodnocení rozvodové situace. "Rychlé nervy se někdy rychle zklidní," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

V polovině prosince se v médiích objevila informace, že po 21 letech se rozpadlo manželství Romana Šebrle s Evou Šebrlovou (45), s níž má dvě děti. Sám moderátor pak tuto informaci potvrdil. "Je to pravda, je mi to líto, prostě takový je život a někdy se to tak vyvine," řekl webu CNN Prima News. Zdá se ale, že situace na manželském poli se od té doby změnila.

Přestože deník Blesk přinesl fotografie, na kterých Roman Šebrle při silvestrovských oslavách sdílí vášnivé polibky s atraktivní blondýnkou, Eva Šebrlová tvrdí, že rozvodové papíry nejsou na stole, stejně jako téma rozvodu jako takové. Co víc, dokonce mají manželé stále sdílet domácnost.

"Nerozvádíme se, jsme ve společné domácnosti a jsme v pohodě. Nic podepsaného nemáme, všude se píše, že ano, ale není to tak. Zatím se nerozvádíme, řešíme různé jiné věci. Nic více k tomu říkat ale nebudu," řekla Eva Šebrlová portálu Expres.cz s tím, že snímky jejího manžela, kterak se ve Špindlerově Mlýně poddává jiné ženě, se k ní ještě nedostaly.

V roce 2018 se provalilo, že Roman Šebrle se na večírku odvázal natolik, že manželku podvedl s kolegyní z obchodního oddělení televize. Ženu líbal a následně se s ní v noci vydal z večírku směrem do Prahy. Své chování tehdy označil za alkoholový přešlap, omluvil se a manželka mu odpustila. Podle psychologa je možné, že po uvážení celé situace nejde o jediný odpuštěný přešlap a právě ochota odpouštět může být důvodem, proč rozvod není aktuálním tématem.

"Rychlé nervy se někdy rychle zklidní. Nikdo nemluví o tom, že Šebrle není sukničkář, tady se ptáme, jestli manželka, když vyhodnotí všechny jeho plusy a minusy, jestli si neřekne, že stejně žádného jiného pitomce, než je on, nesežene. Rozumíte, když máte auto, které je špatné, tak neuvažujete, jestli existuje lepší auto, ale jestli vy můžete mít to lepší auto. A možná Šebrlová vyhodnotila, že z téhle hrůzy je Šebrle pořád ještě nejmenší hrůza," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš, proč se rozvodová situace podle slov Evy Šebrlové pravděpodobně změnila.

Rozvody po 20 a více letech manželství nejsou podle dat Českého statistického úřadu příliš obvyklé a zdá se, že na něj nakonec nedojde ani mezi bývalým olympijským desetibojařem a někdejší atletkou.

"Kdyby si manželka Šebrleho mohla vybrat, jestli chce věrného Šebrleho nebo nevěrného, tak dá přednost tomu věrnému. Ale ona žádného krásného chlapa, který by byl věrný, ona by ho měla ráda a byl by zároveň k dispozici, nemá. Tak je lepší Šebrle v hrsti, než Marek Eben na střeše," dodal Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.