Nestárnoucí Zuzana Bubílková recept na mladistvý vzhled nemá. Nechodím ani na kosmetiku, směje se

Moderátorka Zuzana Bubílková
Moderátorka Zuzana Bubílková
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

Oblíbenou moderátorku Zuzanu Bubílkovou (69) už dělí jen pár měsíců od chvíle, kdy se bude moci nazývat sedmdesátnicí. Legendě české politické satiry by ale mnozí hádali mnohem nižší věk - vrásek má naprosté minimum a pyšní se postavičkou jako ze žurnálu. Vzhled přitom vůbec neřeší. "Nedává smysl, abych ráno vstala a pozorovala, jestli mi přibyl tmavý flek nebo vráska na těle. Je mi to jedno," řekla Zuzana Bubílková pro ŽivotvČesku.cz.

Zuzana Bubílková se proslavila uváděním satirických pořadů, které měly u diváků v letech minulých velkou oblibu. Moderátorka jako by se od té doby nezměnila. Zatímco mnoho jiných žen svému vzhledu věnuje spoustu času, nestárnoucí Bubílková paradoxně ani nechodí za odborníky a o pleť se stará výhradně sama. Je navíc zásadně proti botoxu.

"Já věk vůbec neřeším. Nechodím na kosmetiku ani na žádné výplně, protože si myslím, že je to vždycky nakonec horší. Používám na tvář bio oleje, ale mám tu výhodu, že jsem po mamince - té je 90 a vpodstatě nemá vrásky. Asi to máme genetické, nemám problém ani se zuby. Denně cvičím, buď běhám nebo chodím s holemi a snažím se všechny problémy od sebe hrnout pryč a nic si z nich nedělat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Bubílková.

Na postavu Zuzana Bubílková dbá, žádné drastické diety ale nedrží. "Nemám kila navíc, už 20 let se to snažím udržovat ve stejné hladině, výkyvy nahoru i dolů mám nejvýš dva kilogramy. Kdybych přibrala 10 kilogramů a v tomhle věku to pak zhubla, tak kůže už bude viset a je to ještě horší než být tlustý. Minule jsem se smála, oblékla jsem 20 let staré šaty a byly mi akorát. Všichni si navíc mysleli, že jsou nové, protože se ta móda vrací," popsala moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, proč na svou váhu dává pozor.

"Myslím si, že to, že věk neřeším, je právě ten recept na nestárnutí. Nedává smysl, abych ráno vstala a pozorovala, jestli mi přibyl tmavý flek nebo vráska na těle. Je mi to jedno. Mám výhodu, že mám víčka, která nepadají - řekl mi to doktor, který mi dělal nos. Ten mám jediný předělaný, měla jsem tam hrbol a byl ještě o centimetr delší, to byla tragédie. Ještě mě varoval před botoxem, protože když se sval vypne, tak pak spadne a musí se na to chodit pořád," dodala pro ŽivotvČesku.cz nestárnoucí a stále atraktivní Zuzana Bubílková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.