Novoluní zasáhne hlavně ženy a citlivé jedince. Vědma vysvětlila, proč je dobré zapisovat si své sny

Měsíc - ilustrační foto
Měsíc – ilustrační foto
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2021

V sobotu 10. července přišlo období, kdy se novoluní dostalo do znamení Raka. Od 11. do 27. července začíná fáze roku, která bude ovlivňovat citlivé jedince a hlavně bude mít vliv na ženy. "Zapisujte si v tomto období své sny, mohou být ukazateli vašeho rozvoje," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma a kartářka Helen Stanku.

Novoluní ve znamení Raka má obrovský vliv zejména na ženy. Ten, který hledá dobrou radu, by se měl obrátit právě na něžné pohlaví. "Každá osoba něžného pohlaví, matka, sestra, či moudrá žena z okolí, bude umět dobře nasměrovat, či poradit. O víkendu začněte něco nového. Najděte si čas na odpočinek, či procházku s někým blízkým vašemu srdci. Merkur v Raku stále nahrává různým dobrým dohodám ohledně vašeho domova a rodiny, nicméně o samotném novoluní se hvězdy skládají tak, že bude lepší hlídat si kde co, protože se vás někdo může snažit napálit," vysvětila pro ŽivotvČesku.cz známá vědma Helen Stanku.

Během nejbližších dvou týdnů od 11. do 27. července zamíří Merkur do vod romantického Raka. Mnoho lidí bude mít v tomto období chuť odhodit složité a logické analyzování všech možných rozpočtů a věnovat se tomu, co říká intuice.

"Merkur je planeta, která má ve své gesci intelekt. Merkur v Raku odlehčí mysli obtěžkané myšlenkami racionální povahy a my náhle postřehneme i to, co se vymyká jakýmkoliv definicím. Rak je kardinální znamení vodního živlu a Merkur v těchto vodách odhalí tajemný svět vnitřních obrazů a pocitů. Řecký bůh Hermés, jenž je spojován s planetou Merkur se pohyboval mezi světem živých a mrtvých. Říká se, že dohlížel na Charóna, který převážel duše zemřelých přes řeku Styx, do podsvětí a pak se vracel na zem. Také nosil boží poselství. Merkur ve znamení Raka bude prostředníkem mezi tím, co je vidět, co je zjevné, a tím, co je ukryté," naznačila vědma a kartářka, co čeká vnímavé jedince.

Každá zpráva z našeho podvědomí může být důležitá. Může se objevit ve snu, nebo vizi. "Zapisujte si své sny. Mohou být ukazateli vašeho rozvoje. Můžou ukázat, kterým směrem se vydat. Je to čas umělců, kteří si sáhnou do nejlepších zdrojů inspirace," poradila Helen Stanku.

"Merkur v Raku promlouvá o emocích. Dělá to trefně, protože zasáhne přímo duši. Merkur má rád cesty. Nemusíte remcat na to, jak se cestování komplikuje. Merkur ve znamení Raka se chce vzbudit v bezpečném hnízdě. Zavede vás tak do krajiny dětství, nebo šťastných vzpomínek. Je to skvělá možnost návratů tam, kde jste se cítili volní, bezstarostní a krásní. Šamani jdou ve svých toulkách za hlasem intuice. Nachází tak silová místa, která je obdarují zásobou potřebné energie. Poznejte sílu svých předchozích pokolení a poproste o pomoc a podporu své předky. Vzdejte jim úctu, protože znamení Raka je svázané s rodinou skrze celá pokolení. Merkur v Raku také opráší zapadlé vzpomínky. Ne vždy je to lehké, protože ne všechno si pamatovat chceme. Nicméně pod vlivem Merkura se různé těžké věci mohou zpracovat již během následujících čtrnácti dnů," předpověděla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Podle gregoriánského kalendáře je srpen osmý měsíc v roce. Má 31 dní. Český název pochází ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.