Nový Nostradamus současnosti předpovídá, co nastane v roce 2021. Predikuje dramatický vývoj života

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 2. 2021

Na začátku loňského roku udeřila první vlna pandemie koronaviru a svět se ocitl v chaosu a obavách z neznámého. Po dlouhých měsících se mnozí upínali k novému roku 2021, který má představovat naději, že zlá a náročná doba konečně skončí. Britský mystik, médium a autor mnoha knižních titulů Craig Hamilton-Parker (67), nazývaný jako nový Nostradamus současnosti, vyslovil předpovědi pro letošní rok, které bohužel nejsou nikterak pozitivní.

Rok 2021 se stal vidinou kladných změn, které mohou přispět k postupnému zastavení pandemie koronaviru. Médium ze Southamptonu Craig Hamilton-Parker už v minulosti varoval před globální pandemií chřipky, konkrétně v roce 2017, a jeho vidina budoucnosti ukazuje na některé věci, které vyžadují pozornost.

Oslabení a hrozba rozpadu Evropské unie

Podle jeho slov čelí Evropská unie velmi nejisté budoucnosti a hrozí, že hned několik členských států vystoupí. "Americká a evropská ekonomika jsou na vážkách a stáhnou s sebou i ostatní ekonomiky z celého světa. Už jsem zmiňoval rozpad Evropy v době po brexitu. Ty první projevy uvidíme v roce 2021," uvedl Craig Hamilton-Parker, cituje britský Express.

Evropská unie řeší v současné době celosvětové pandemie problémy s dodávkami vakcín a chaosem, který začíná vznikat kvůli těžko zvladatelnému šíření koronaviru a jeho mutací. Právě některá související řešení EU by mohla vést k nespokojenosti členských zemí a po vzoru Spojeného království, které vystoupilo na konci ledna 2020, by mohlo dojít k tomu, před čím Craig Hamilton-Parker varuje.

Zveřejnil(a) Craig & Jane Hamilton-Parker dne Pondělí 13. července 2020

Konflikt na Blízkém východě mezi Íránem a Izraelem

Po smrti íránského jaderného vědce Mohsena Fachrízádeha (†62), označovaného jako šéfa íránského programu jaderných zbraní, který v nemocnici podlehl na konci listopadu 2020 zraněním po útoku nedaleko Teheránu, se podle britského média zaměřila pozornost na Izrael. Napětí mezi oběma zeměmi bude dál výrazně narůstat.

"Jeden z nejnebezpečnějších konfliktů, které se stanou v roce 2021, bude právě mezi Izraelem a Íránem. Spojené státy zastaví sankce, aby se pokusily znovuobnovit diplomacii," uvedl mystik, co nastane mezi zeměmi Blízkého východu. Od konfliktu by se měla distancovat Saúdská Arábie a její zásah považuje Hamilton-Parker za velmi nepravděpodobný.

Sám apeluje na to, že budoucnost je především v rukou lidstva a vše závisí na tom, jak ji uchopí. Přes negativní vizi roku 2021 se může podařit některé věci zvrátit.

Záhadnou osobností 20. století zůstává Edgar Cayce, kterému se díky jeho nevysvětlitelným ...

"Můžeme vidět budoucnost. Ale je také možné tu budoucnost změnit. Takže cokoli řeknu, je něco jako pohled na to, co je na obzoru, nicméně každý může mít vliv na to, že se situace změní," dodal Craig Hamilton-Parker pro Daily Star.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu