Numeroložka popsala, co čeká jednotlivá osudová čísla v oblasti práce. Pozor na žárlivost a nerozhodnost, je třeba se snažit

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2022

Pokud chcete, aby se váš život ubíral správným směrem, pak byste podle numeroložky Lenky Suchardové měli v červenci ledasco změnit. Tabu není nic, tedy ani zaměstnání. To, jak se vám v něm bude dařit a zda by nebylo lepší ho změnit, určuje životní číslo. Zkušená odbornice na čísla pro ŽivotvČesku.cz poradila, jak ho spočítat, a řekla, co vás po zbytek července čeká v oblasti práce.

Datum narození má zřejmě větší význam, než by leckdo mohl očekávat. Určuje nejen to, v jakém jste znamení, ale součtem jeho čísel získáte osudové číslo s numerologickým významem. Díky němu můžete zjistit, co vás v následujícím období čeká.

K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Jako příklad lze uvést datum narození 28. 10. 1988, kdy součet bude vypadat následovně. (2 + 8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1) V takovém případě je životní neboli osudové číslo jednička. Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz uvedla, co jednotlivým životním číslům přinese zbytek července v oblasti práce.

Životní číslo 1

Všechny kolem vás nadchnete pozitivním nadšením, a to i v případě, že jste se nedávno museli vypořádat s nepříjemným výstupem rozhněvaného kolegy. Nedělejte žádná rozhodnutí ve spěchu a před jakýmkoli velkým krokem v práci nebo podnikání je nesmírně důležité požádat o radu někoho, kdo je zkušený a v oboru dobře orientovaný. Dávný přítel vám může pomoci zbavit se problémů, kterými v podnikání zrovna procházíte. V druhé polovině měsíce se mohou ti, kteří hledají práci, setkat s úspěchem.

Životní číslo 2

Tu práci, která byla po nějakou dobu zaseknutá, najednou snáze dokončíte. Neodmítejte služební cestu, protože Vám může otevřít dveře k lepší budoucnosti. Snažte se udržet kontakty s lidmi váženými nebo vlivnými, protože po čase se vám to vrátí jako přínosný počin. Také vám může být od bývalého partnera nabídnuta příležitost k podnikání, což se vám vyplatí, když uděláte pár úprav. Hlavně buďte obezřetní na shlukující se rivaly v podobné profesionální sféře.

Životní číslo 3

V tomto měsíci budete kreativnější v práci a přetváření systému nebo věcí v ní. Máte skvělou příležitost, pokud se snažíte odejít za prací do zahraničí. Na pracovišti vzniknou neshody a konflikty, se sebekontrolou je ale zvládnete ukočírovat. Pokuste se o co nejsrdečnější vztah se svým nadřízeným, za pár týdnů pochopíte, proč to bylo nutné. Oživte předchozí kontakty, výsledkem může být výhodné nové místo či podnikání.

Životní číslo 4

Kvůli obavám nebo složitosti se budete chtít vyhnout nějaké práci, ale věřte, že dokážete i ty nesložitější a nejtěžší úkoly zvládnout dovést do konce. Budete-li zmatení nebo nerozhodní, pak se nebojte požádat o radu zkušeného odborníka. Vyvarujte se toho, abyste se s kýmkoliv na pracovišti úmyslně pouštěli do boje, nyní nejste ve formě a nejste schopni hbitě reagovat a argumentovat. Jestli potřebujete změnu místa, pak se musíte maximálně snažit.

Životní číslo 5

Pokud se vám něco nedaří, pak je jisté, že vaše mysl bude frustrovaná. Ale nevzdávejte se a zkoušejte to dál. Vše se nyní mění. Jste-li předvídaví a intelektuálně připraveni, pak se dočkáte správného rozhodnutí a posunu ve správný čas. Takto převezmete další roli, kterou od vás život vyžaduje. Nadšení též vzroste, vyřeší-li se problém související se studiem. Jestliže hledáte práci, pak v první polovině měsíce se dočkáte dobré zprávy.

Životní číslo 6

Nadřízení uznají, že je na čase vám nabídnout zodpovědnější pozici. Někteří kolegové však budou na váš úspěch žárlit, proto svým chováním nevytvářejte ještě větší dusno. Setkáte se s několika speciálními lidmi, díky nimž získáte nové informace, a tak budete moci svou práci dotáhnout do dokonalejšího konce, než jaký byl původní záměr. Pokud vás čeká zahraniční služební cesta, pak díky komunikaci získáte i ty, kteří byli dříve nepřístupní či odmítaví.

Životní číslo 7

K úspěchu potřebujete víc než jen štěstí, proto neztrácejte čas telefonováním, sledováním televize, hraním her nebo posedáváním s přáteli. Je nutné zbavit se nejrůznějších překážek, vzdělávat se, prozkoumat nejnovější technologie a změnit obchodní praktiky. Na základě tohoto vynaloženého úsilí a odvážných kroků se pak dočkáte rozšíření i mimo svůj obor a úspěchu v práci či v podnikání. Práci hledajícím už nic v cestě nestojí a podaří se vám získat přesně to, po čem jste toužili.

Životní číslo 8

Teď není ten správný čas začínat novou práci. Můžete si ublížit tím, že nestihnete dělat věci podle plánu, protože jim nebudete dostatečně rozumět. Novou práci zatím jen plánujte, a to i ve spolupráci s rodinnými příslušníky. Pokud byste v práci příliš nahlas vyjádřili svůj hněv kvůli zbytečným věcem, dostalo by vás to do problémů. V podnikání si vytvořte návrhy, které by vás dostaly do nových výšin. Můžete se dočkat i podpory neznámé osoby.

Životní číslo 9

Štěstí je vám nakloněno a nebude vám chybět ani odvaha učinit velké rozhodnutí. Na vašem pracovišti můžete získat povýšení či dostat nabídku práce v novém oboru. Pokud hledáte práci v zahraničí, budete úspěšní. Osud vám stoprocentně pomůže se vším, co souvisí s podnikáním. Díky své inteligenci můžete svou živnost rozšířit. Účastníte-li se obchodní soutěže, pak jste schopni porazit všechny ostatní konkurenty.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.