Odborník předpovídal, že vztah Agáty a Jaromíra Soukupa nevydrží. Jen kousek chyběl, aby prošli zátěžovou zkouškou

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2023

Na začátku jejich vztahu mnozí nevěřili, že jim to vydrží. Jenže pak přišlo těhotenství, následně se narodila roztomilá holčička Rozárka a nic nenasvědčovalo tomu, že by jim to nemělo vydržet. Kdo si ale byl prakticky jistý, že dojde na »vztahový kotrmelec« mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem, byl specialista na partnerské vztahy a rodinu Jeroným Klimeš. Přesně před rokem pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že jeho předpoklad je, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání.

Agáta Hanychová je opět bez partnera. S podnikatelem a majitelem TV Barrandov tvořila pár od loňského června. Šance jim tehdy nikdo moc nedával, ale influencerka vypadala po dlouhé době šťastná a několik měsíců bylo mezi partnery vše zalité sluncem. Jenže přišel rozchod, který vše změnil.

Paradoxem je, že v době, kdy vztah přelétavé bývalé modelky a movitého podnikatele trval tři měsíce, pár oznámil, že spolu budou několikrát týdně uvádět reality show Agáta Jaromíra Soukupa. Jelikož oba mají zkušenosti s moderováním, neměl to být po profesní stránce problém. Otázkou ale bylo, zda společná práce nenaruší jejich soukromý život.

Odborník Jeroným Klimeš tehdy pro ŽivotvČesku.cz popsal, jaká úskalí je čekají. "Předpokládám, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání. Pokud ano, budu mile překvapen. Uvidí se, jak spolu budou vycházet, když budou svázáni i pracovně. Jsou lidi, u kterých ponorka nevzniká, u jiných přijde velice brzy. To bývá zejména příklad kariéristů," uvedl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš.

Společná práce ale podle odborníka obecně vzájemné vztahy nijak narušit nemusela. "Buď se k sobě dva lidé hodí, nebo ne. Záleží, jestli projdou zátěžovou zkouškou, která trvá od tří měsíců do dvou let. Zpravidla ale půl roku," řekl tehdy pro ŽivotvČesku.cz specialista na vztahy. Láska Hanychové a Soukupa celkem vydržela rok a tři měsíce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.