Obrovské vnady bere jako požehnání. O svém těle už nemám žádné pochybnosti, říká Natálka Mykytenko

Natálie Mykytenko
Natálie Mykytenko
Foto: archiv Natálie Mykytenko

Účast v televizní reality show jí zcela změnila život. O Natálku Mykytenko (23) začíná být na sociálních sítích velký zájem. Dívka, která pochází z Ukrajiny, ví, jak jít štěstí vstříc. Nechala si zvětšit prsa a s tělem je nyní zcela spokojená. "Nemám o svém těle žádné pochybnosti," uvedla televizní nevěsta pro ŽivotvČesku.cz.

Než se přihlásila do televizní reality show, tak ji v České republice téměř nikdo neznal. Dnes má Natálie Mykytenko na svém Instagramu více než 80 tisíc fanoušků a hrnou se nabídky na spolupráci, z půvabné blondýnky se stala influencerka a moc dobře si uvědomuje, že na sociálních sítích se nedokonalosti neodpouští.

Vztah s podnikatelem Františkem Gebrem (36) se nepovedl. Televizní experti z řad biologů a psychologů si mysleli, že pár k sobě bude pasovat, ale František byl na Natálku příliš nudný a do všeho se snažil mluvit. Přesto si Natálka plní životní sny. Velkým snem od puberty bylo mít pořádný dekolt.

"Já nejsem fanda do plastik, ale větší prsa jsem chtěla od 17 let. Kluci mě do toho nikdy nenutili, já sama jsem si řekla, že až budu starší, že si udělám radost," uvedla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz ještě před absolvováním plastické operace.

Blondýnka, které ženy u televizních obrazovek vyčítaly, že je k Františkovi zbytečně velmi chladná, je z výsledku plastické operace absolutně nadšená. "Jsem rozhodně spokojená. Byla jsem spokojená již dříve, ale teď nemám o sobě žádné pochybnosti a žádné výčitky ohledně svého těla," pochlubila se Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz. Už se těší, až pomine bolest a ona bude moci své nové čtyřky ukázat fanouškům.

Manželka českého premiéra Monika Babišová (46) patří mezi ženy, které hodně dohlíží na výchovu svých dětí. Na první pohled by se mohlo zdát, že její dcera Vivien je typická dcera miliardáře. Jenže podle manželky premiéra je »Vivi« hlavně skromná a starostlivá. "Jsem na ni pyšná, protože je velmi dobrá studentka," uvedla Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz.

"Mám za sebou první kontrolu, druhá mě čeká za 14 dnů. Trpím nepříjemnými bolestmi, ale to jsem čekala, že to bude na delší dobu. Viděla jsem poprvé svá prsa před zrcadlem a byl to obrovský šok. Ale příjemný šok. Jsou velká, jsou obrovská přesně tak, jak jsem chtěla, moc se mi líbí," dodala sympatická žena ve vzkazu pro fanoušky.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.