Odsud vystěhovala Tomáše Hornu. Monika Absolonová žije v luxusní pražské vile, expartner na Kladně

ŽivotvČesku
Vila na pražské Lhotce, kde žije Monika Absolonová
Foto: ŽivotvČesku
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 5. 2021

Láska vnáší do života nejen krásné věci, ale i ty smutné a bolestivé. Zpěvačka Monika Absolonová (44) má za sebou rozchod s dlouholetým partnerem a bývalým hokejistou Tomášem Hornou (40), s nímž má dva syny – pětiletého Tadeáše a mladšího Matouše (2). V současné době žije v rodinné vile v městské části Lhotka v Praze, ve které strávila dlouhé roky a patří jejím rodičům.

Na prvního máje se slaví čas lásky, ale pro Moniku Absolonovou představoval den, kdy oznámila rozchod a konec jedné životní etapy po boku nyní již bývalého partnera Tomáše Horny. Oba se seznámili v létě 2014 a rok nato přivítali na světě také prvorozeného syna Tadeáše. V roce 2016 se dokonce zasnoubili, ale ke svatbě nedošlo. Krásná zpěvačka a hvězda české muzikálové scény se snaží najít klid a vyrovnat se s významným a zároveň bolestným životním krokem - posunout se vpřed. Už jen kvůli svým milovaným synům.

"Nemám úplně energii něco tajit, tak bych Vám chtěla říct, že jsme se s Tomášem rozešli… Je to smutné. Bolavé a osobní, ale bohužel i to je život… A protože budeme vždycky především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, tak zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody. Jediné, co řeknu, že jich je, jak tomu bývá, víc. Tak nám, prosím, držet pěsti, ať je brzy zase dobře," uvedla Monika Absolonová před více než dvěma týdny na svém instagramovém profilu.

"Pochopitelně mě to mrzí, měla jsem sen o velké a šťastné rodině. Myslím, že jsem udělala všechno, co jsem mohla. Je mi to líto, ale takový je život. Teď možná vypadám, že jsem v pohodě, a vlastně jsem. Mám úžasné děti. Doufám, že budeme s Tomášem rozumní. Zatím to tak vypadá, že kluci budou v pohodě, to je jediné, o co mi jde," vyjádřila se k rozchodu sympatická zpěvačka na živém streamu jen dva dny poté, co oznámila bolestnou zprávu na sociálních sítích.

Společně s maminkou Blankou, mladším bratrem Markem a dětmi žije na pražské Lhotce. Dříve bydlela také v bytě, a tak jí dům přináší také dostatek prostoru.

Rodinná vila, která stále patří rodičům zpěvačky - otci Čeňku Absolonovi a mamince Blance, je v secesním stylu a kromě samotného obytného prostoru si zpěvačka může užívat také volné chvíle a klid na velké zahradě s bazénem, která je součástí luxusní nemovitosti.

Strašák inflace, kterou Česká národní banka dosud řešila zvyšováním úrokových sazeb, dopad...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu