Okouzlující Eva Decastelo prozradila, že aktuálně váží nádherných 52 kilogramů. Otužování ale vyměnila za náročnější aktivitu

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Foto: Se svolením Evy Decastelo
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2023

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (44) se téměř před čtyřmi roky rozhodla pro životní výzvu - změnit své návyky a upřednostnit zdravý životní styl. Za tu dobu výrazně zhubla, překypuje vitalitou a z její komunikace se dá lehce vypozorovat silný životní optimismus. Pro ŽivotvČesku.cz na dotaz odpověděla, jak to aktuálně má ohledně svého »boje« s ručičkou váhy. Z jejích slov vyplynulo, že její původní mise je v cílové rovince a do popředí jejího zájmu se dostává pro ni poměrně nová aktivita.

Postavu by mohly dvojnásobné mamince Evě Decastelo závidět i mnohem mladší ženy. Moderátorka se totiž pyšní štíhlou postavou, která si zároveň zachovává velmi ženské křivky. Za uplynulé čtyři roky, v nichž se zcela oddala otužování a vyzkoušela si i ketodietu, shodila okolo třinácti kilogramů. Teď se však malinko »spravila«.

"Hubnutí se v současnosti nevyvíjí nijak. Přibrala jsem dva kilogramy a jsem na své nejoptimálnější váze. Cítím se skvěle," uvedla pro ŽivotvČesku.cz okouzlující Eva Decastelo s tím, že nyní váží 52 kilogramů.

I když by se mohlo zdát, že začala lenošit, není tomu tak. Aktivní zůstala. "Skončila mi sezóna otužování, ale nastala sezóna plavání. Takže se nebojím, že bych na váze přibírala. Navíc jsem se pustila do zahradničení," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz uhrančivá moderátorka, která před několika měsíci začala randit se známým fotografem Tomášem Třeštíkem.

"Protože připravuji zahradu na grilovací sezónu, tak se pořádně otáčím a musím říct, že kdo opravdu maká na zahradě, tak prostě nemůže přibrat, je to totiž dřina, která ale člověka naplňuje. Z čeho mám opravdu velkou radost, že se mi před pár dny povedlo zprovoznit čerpadlo do studny, takže konečně zalévám. Mám velkou radost také z toho, že jsem sama bez pomoci připravila pergolu a sezení. A nesmírně si užívám, jak se rostliny, které jsem zasadila, mají k světu. Jahody dostávají už barvu, kedlubny, angrešt, rajčata, vše jde správným směrem a moc si to užívám," popsala pro ŽivotvČesku.cz pohledná brunetka, jaké aktivity jí v současnosti nejvíce těší a které zároveň udržují její tělesné křivky atraktivní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.