Olga Menzelová ukázala odvážné fotky a vypracované tělo. Popsala, jak si udržuje dokonalou fyzickou kondici

Producentka Olga Menzelová
Producentka Olga Menzelová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2022

Filmová producentka, vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi (†82) a matka tří dětí Olga Menzelová (44) si uvědomuje, že nesmí zanedbávat tělo ani duši. Ukázala fotky ze cvičení a řekla, jak to má s výživou. "Vysadila jsem sacharidy a hodně pila zeleninové šťávy," popsala pro ŽivotvČesku.cz.

Olga Menzelová několikrát přiznala, že když v září 2020 odešel její milovaný manžel, byla psychicky na dně. Když trpí duše, tak se to projevuje i na fyzické kráse. Sympatická filmová producenta popsala, že se cítila špatně, že bylo nutné začít radikálně měnit mimo jiné i jídelníček.

"Skoro pořád jím, ale málo. A nejím lepek, kvůli ekzému. Když byl Jirka nemocný, tak jsem kvůli nervům na pochodu vypadala příšerně. Jak já říkám, byla jsem »olezlá« od hlavy až k patě, a když vás pořád něco svědí, tak máte někdy chuť skočit z okna. Tak jsem vysadila veškeré sacharidy - rýži, brambory, těstoviny, pečivo, zkrátka všechno. A k tomu jsem pila zeleninové šťávy, které jsem si lisovala doma. A pomohlo to, kůže se srovnala," uvedla pro ŽivotvČesku.cz zcela otevřeně.

Z krize po odchodu milovaného člověka se truchlící vdova dostala díky práci a také jí hodně pomohl nový přítel, kterým je respektovaný egyptolog Miroslav Bárta (52). S ním má také roztomilého syna Alberta, který se narodil v roce 2020. Olga Menzelová tehdy rodila v zahraničí, chtěla mít na příchod miminka klid.

Energická blondýnka nezastírá, že do rodinného života se jí vrátila pohoda. Objevila také kouzlo jógy, fanouškům na Instagramu ukázala, že pevné křivky rozhodně nejsou zadarmo. Olga předvedla triky a cviky, za které by se nemusely stydět o generaci mladší ženy.

"Myslím si, že základem je strava a dostatek čisté vody - bez slazených nápojů. Je ale důležité se také hýbat. Já mám moc ráda jógu, plavání, s dětmi kola a koloběžky," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která byla oddanou partnerkou vynikajícího režiséra, ale dokázala se zapojit zpět do pracovních a uměleckých aktivit i po jeho smutném odchodu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.