ONLINE: Policie našla tělo čtyřměsíčního dítěte, odvolala pátrání

Policie odvolala pátrání.
Policie odvolala pátrání.
Foto: Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2020

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Zatím se během soboty stav věci nezměnil. Nikdo neví, kde je… Do hledání se zapojili potápěči i dron a psovodi.

Situaci sledujeme ONLINE:

17.15 - Chlapec, po kterém pátrala policie od pátku, je po smrti. Policie nařídila soudní pitvu

17.11 - Podle některých vrstevnic vedla matka dítěte zhýralý život. I přes to, že vychovávala mále dítě, měla údajně tendence k alkoholu a drogám. Alespoň tak komentuje řada lidí pod jejími snímky profil na Facebooku.

Hořín na Mělnicku, kde aktuálně pátrají policisté po čtyřměsíčním chlapečkovi.

16.46 - "Z místa byli staženi hasiči, protože úsek, který měli vymezený, byl prohledán bez jakéhokoliv nálezu. Dále je do pátrací akce zapojeno okolo třiceti policistů," řekla pro Život v Česku mluvčí Středočeské policie.

16.25 - Dítě hledá okolo 30 policistů. Byl nasazen dron a hlídka s člunem a potápěči. Hasiči byli odpoledne staženi. Kriminalisté mají zřejmě novou stopu, po které se vydali.

16.00 - Na sociálním profilu mladé matky dítěte se vede mezi lidmi emotivní diskuze.

Lidé vedou diskuzi na profilu matky dítěte.

15.00 - Policisté vyzvali veřejnost o pomoc: Policisté od rána pokračují v intenzivním pátrání po 4měsíčním chlapci. Jakékoliv informace k hledanému Tadeášovi volejte na linku 158, uvedla policie na svém Twitteru.

14.00 - Chlapeček se narodil v lednu, jsou mu čtyři měsíce. Na sobě měl v době zmizení modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Má světlé vlasy, modré oči a měří 55 až 60 centimetrů. Kočárek je šedý s hnědou rukojetí. Značka kočárku je Bebetoluka.

13.00 - O popisu dítěte jsme psali ZDE: Policie pro ŽvČ: Probíhá výslech matky. Po čtyřměsíčním chlapci pátrá dron, 30 policistů i hasičů a psi

12.00 - Řeky Labe a Vltavu, jejichž soutok je v blízkosti parku, kde dítě zmizelo, pak krátce po jedenácté dopoledne začali prohledávat také policisté ve člunu a potápěči.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.