Opulentní svatba za stovky tisíc dcery Jany Bobošíkové na Trojském zámečku: Dcera Pavla v bílých šatech připomínala princeznu

Jana Bobošíková s manželem Pavlem a dcerou Pavlou
Jana Bobošíková s manželem Pavlem a dcerou Pavlou
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

O víkendu proběhla v pražském Trojském zámečku velkolepá svatba. Vdávala se zde Pavla Bobošíková, dcera známé političky Jany Bobošíkové (57). V luxusních prostorách zámku řekla své »ano« podnikateli Martinu Krátkému Katzovi. O svatbě na svém Instagramu pak informovala její organizátorka Světlana Uldrichová, která pro ŽivotvČesku.cz řekla, že k tomu měla od novomanželů souhlas. O tom, že veselka stála miliony, není pochyb. Jen celodenní pronájem zahrady, Císařského sálu a konírny se může podle oficiálního ceníku vyšplhat na statisíce.

Svatba, jaká proběhla v Trojském zámečku, se běžným veselkám příliš nepodobala. Příjezd nevěsty v luxusním voze značky Rolls Royce, nádherná květinová výzdoba, mnohapatrový dort a vybrané delikatesy. Vše navíc v krásných prostorách Trojského zámečku.

Nevěstou nebyl nikdo jiný než mladší dcera političky a podnikatelky Jany Bobošíkové. Ta si svatební den samozřejmě nemohla nechat ujít a novomanželům popřála i veřejně na Facebooku.

"Včera jsem namísto zesnulého manžela dovedla k oltáři naši mladší dceru Pavlu. Pro svůj velký den Pavla vybrala před rokem spolu se svým tatínkem Trojský zámek v Praze. Klíčovým bodem svatební slavnosti byla bohoslužba, při které si Pavla a její manžel Martin slíbili věrnost před Bohem. Z celého srdce jim přeji, aby jejich krásný vztah vydržel celý život. A aby zejména po každém pádu dokázali vstát a jít dál. S láskou, vírou a nadějí," napsala a zavzpomínala na zesnulého manžela Pavla (†58), který zemřel po těžké nemoci letos v březnu.

Celou slavnostní událost organizovala agentura, jejíž majitelka Světlana Uldrichová ve stories na Instagramu zveřejnila několik záběrů.

"Produkčně letošní nejnáročnější svatba. Během 24 hodin budu řídit 25 firem, 5členný koordinátorský tým a 70členný tým externích pracovníků. Nainstalujeme 370 židlí, máme obrovskou lounge v konírně, která se musí kompletně přestavit, máme v souběhu dvě místa obřadu. Svatba se koná ve třech prostorách - zahradě, Císařském sále a konírně. Na svatbě je 120 hostů z celého světa a svatbu jsme připravovali jeden rok," řekla v něm na úvod.

Další podrobnosti už poté ale prozradit nechtěla. "Od novomanželů jsem dostala souhlas se zveřejněním záběrů. Více se ale k jejich svatbě vyjadřovat nechci," řekla pro ŽivotvČesku.cz organizátorka, když jí redakce oslovila.

Snoubenci si pro svůj velký den zarezervovali zmíněnou zahradu, kde probíhal samotný obřad, i dva vnitřní prostory, Císařský sál a konírnu.

Na to, kolik pronájem zmíněných exkluzivních míst stojí, se stačí podívat do oficiálního ceníku, který člověk najde na webových stránkách. Například společný pronájem právě zahrady, Císařského sálu a Konírny stojí okolo 20 tisíc korun na hodinu. Při celodenní akci se tak částka může vyšplhat na 300 tisíc korun. V ceníku je také uvedeno, že se v případě svatby připlácí za obřad, a to 20 tisíc korun. Uzavření zámku pro veřejnost vyjde na 50 tisíc korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.