Opulentní svatba za stovky tisíc dcery Jany Bobošíkové na Trojském zámečku: Dcera Pavla v bílých šatech připomínala princeznu

Jana Bobošíková s manželem Pavlem a dcerou Pavlou
Jana Bobošíková s manželem Pavlem a dcerou Pavlou
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

O víkendu proběhla v pražském Trojském zámečku velkolepá svatba. Vdávala se zde Pavla Bobošíková, dcera známé političky Jany Bobošíkové (57). V luxusních prostorách zámku řekla své »ano« podnikateli Martinu Krátkému Katzovi. O svatbě na svém Instagramu pak informovala její organizátorka Světlana Uldrichová, která pro ŽivotvČesku.cz řekla, že k tomu měla od novomanželů souhlas. O tom, že veselka stála miliony, není pochyb. Jen celodenní pronájem zahrady, Císařského sálu a konírny se může podle oficiálního ceníku vyšplhat na statisíce.

Svatba, jaká proběhla v Trojském zámečku, se běžným veselkám příliš nepodobala. Příjezd nevěsty v luxusním voze značky Rolls Royce, nádherná květinová výzdoba, mnohapatrový dort a vybrané delikatesy. Vše navíc v krásných prostorách Trojského zámečku.

Nevěstou nebyl nikdo jiný než mladší dcera političky a podnikatelky Jany Bobošíkové. Ta si svatební den samozřejmě nemohla nechat ujít a novomanželům popřála i veřejně na Facebooku.

"Včera jsem namísto zesnulého manžela dovedla k oltáři naši mladší dceru Pavlu. Pro svůj velký den Pavla vybrala před rokem spolu se svým tatínkem Trojský zámek v Praze. Klíčovým bodem svatební slavnosti byla bohoslužba, při které si Pavla a její manžel Martin slíbili věrnost před Bohem. Z celého srdce jim přeji, aby jejich krásný vztah vydržel celý život. A aby zejména po každém pádu dokázali vstát a jít dál. S láskou, vírou a nadějí," napsala a zavzpomínala na zesnulého manžela Pavla (†58), který zemřel po těžké nemoci letos v březnu.

Celou slavnostní událost organizovala agentura, jejíž majitelka Světlana Uldrichová ve stories na Instagramu zveřejnila několik záběrů.

"Produkčně letošní nejnáročnější svatba. Během 24 hodin budu řídit 25 firem, 5členný koordinátorský tým a 70členný tým externích pracovníků. Nainstalujeme 370 židlí, máme obrovskou lounge v konírně, která se musí kompletně přestavit, máme v souběhu dvě místa obřadu. Svatba se koná ve třech prostorách - zahradě, Císařském sále a konírně. Na svatbě je 120 hostů z celého světa a svatbu jsme připravovali jeden rok," řekla v něm na úvod.

Moderátorka Iva Kubelková (45) a Georg Jirasek (64) tvoří už dlouhá léta šťastný pár a jsou též rodiči dvou krásných dcer. Manžel první vicemiss z roku 1996 byl vždy ale trochu opředen tajemstvím a příliš toho o sobě neřekl. Přitom měl zajímavé nejen dětství, ale také jeho první setkání s nynější chotí nenasvědčovalo tomu, že jednoho dne s ní bude tvořit pár. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu," prozradila Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za tím, že je v manželství spokojená.

Další podrobnosti už poté ale prozradit nechtěla. "Od novomanželů jsem dostala souhlas se zveřejněním záběrů. Více se ale k jejich svatbě vyjadřovat nechci," řekla pro ŽivotvČesku.cz organizátorka, když jí redakce oslovila.

Snoubenci si pro svůj velký den zarezervovali zmíněnou zahradu, kde probíhal samotný obřad, i dva vnitřní prostory, Císařský sál a konírnu.

Filmové snímky jako Duch nebo kultovní Hříšný tanec zůstanou navždy spojeny s jeho hlavním představitelem - tím byl charismatický herec Patrick Swayze (†57). Zpráva o jeho úmrtí v roce 2009 zaskočila celý svět. Bojoval se zákeřnou rakovinou slinivky, která se mu nakonec stala osudnou. Předtím si podle britského deníku Daily Express prošel hotovým peklem.

Na to, kolik pronájem zmíněných exkluzivních míst stojí, se stačí podívat do oficiálního ceníku, který člověk najde na webových stránkách. Například společný pronájem právě zahrady, Císařského sálu a Konírny stojí okolo 20 tisíc korun na hodinu. Při celodenní akci se tak částka může vyšplhat na 300 tisíc korun. V ceníku je také uvedeno, že se v případě svatby připlácí za obřad, a to 20 tisíc korun. Uzavření zámku pro veřejnost vyjde na 50 tisíc korun.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (46) a jeho manželka Monika (41) se letos v březnu stali rod...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.