Ostré hádky s partnerem, bolesti kostí, nápor na psychiku. Úplňková noc představuje zátěž

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

V noci ze čtvrtka na pátek přichází tzv. svatojánský úplněk, kterému se také říká jahodový. Je třeba si dávat pozor na partnerské hádky a vyvarovat se alkoholu. "Lidé, kteří chtějí pít, ať v noci odloží mobil, jinak hrozí hádky," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma Michaela Kudláčková.

Jahodový úplněk v Kozorohu ovlivní kosti, vlasy, klouby a obecně celou tělesnou schránku. Dobíhat bude i 24 hodin po vrcholné fázi. Při úplňku jsou emoce i prožitky silnější a umocněné.

"Luna je v opozici vůči Slunci a navíc je to úplněk, je to jako ženská rovina proti mužské a ty si absolutně nerozumí. Můžeme říct, že do zítřejších 14 hodin to bude hodně o vztazích. Každý člověk v sobě má také polaritu a může to být po psychické rovině vyčerpávající," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma Michaela Kudláčková.

"Máme tu ještě kvadrát vůči Neptunu. Tím pádem by lidé neměli pít a když už pít budou, tak by měli zahodit mobil. Citlivé povahy, jako Raci, Ryby a Štíři obzvlášť. Paradoxně Kozoroha se to nedotkne. Je to o psychice a slabém citovém potenciálu, notabene s opozicí luny vůči Slunci, které je sebevědomé. Je třeba si dát velký pozor na psychiku, před pitím alkoholu opravdu důrazně varuji. Všechno bude mít větší vliv, ať už alkohol, tak vitamíny nebo psychofarmaka. Kdo si bude chtít vzít prášek na uklidnění, dnes mu stačí půlka," doporučila respektovaná vědma.

Navzdory tomu, že lidé budou citliví, budou se cítit pod psa a vše je rozpláče, bude jim přát štěstí. Můžou si klidně vsadit na čísla nebo na sportovní zápasy. I riskovat se ale má s mírou. A určitě není dobré přeceňovat svoje síly - zbystřit by měli například lidé, které v noci čeká dlouhá cesta autem. V jejich případě se určitě riskování nevyplatí.

"Jupiter má dnes a zítra jeden špatný aspekt. Lidé by si měli dávat pozor, pokud mají starší maminku. Kvadrát Luny vůči Jupiteru může znamenat, že se mohou stát problémy okolo matky a navíc doma. Aspekty v Blížencích navíc mohou pomoct lidem, kteří trpí léčitelným neurologickým problémem. Pokud mají šanci na nějakou úlevu, je to dnes v noci," řekla závěrem vědma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.