Osudové ženy Andreje Babiše hodnotily ženskou krásu. Byly jsme velmi natěšené, přiznala Monika Babišová

Monika Babišová s dcerou Vivien
Monika Babišová s dcerou Vivien
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2021

Ve společnosti se ukázaly dvě ženy premiéra Andreje Babiše (66) na prestižním finálovém večeru Elite Model Look 2021. Konal se ve Španělském sále Pražského hradu. Manželka Monika (47) oblékla splývavé dlouhé šaty v barvě champagne a vzala s sebou i dvacetiletou dceru Vivien, která se držela podobného stylu jako její matka. "Po tak dlouhé době jsme byli asi všichni natěšení si vyjít do společnosti a hezky se obléct," řekla choť premiéra pro ŽivotvČesku.cz.

Být manželkou premiéra České republiky s sebou nese jisté povinnosti, které je třeba dodržovat. S tím je spojená i účast na společenských akcích, jež po několikaměsíční pauze kvůli vládním restrikcím znovu ožily. Na jedné z nich se ukázala i manželka Andreje Babiše Monika, která byla společně s dcerou ozdobou večera.

"Bylo to moc krásné, úžasný program, nádherná hudba a to vše v úchvatných prostorách Španělského sálu. Po tak dlouhé době jsme byli asi všichni natěšení si vyjít do společnosti a hezky se obléct," prozradila Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz.

Počasí v Česku připomíná chmurný podzim, kdy teploty klesají v ranních minimech až k 5 °C. Navíc poslední dny letních prázdnin provází déšť a mlhy. Čas běží a za pár měsíců už bude zima a Vánoce, někteří tedy řeší, kdy může napadnout první sníh. "Pokud by zasněžilo na vrcholcích hor, tak to není žádná rarita ani v srpnu. K dispozici máme sezónní modely a ty ukazují, že by prosinec a leden měly být teplotně nadprůměrné. Ale i sněhová vánice nebo den se sněhovou pokrývkou samozřejmě nejsou vyloučené," řekla Dagmar Honsová pro ŽivotvČesku.cz.

I její doprovod – krásna dcera Vivien oblékla podobný střih šatů jako její matka a obě se výborně doplňovaly. "Dcera je velmi skromná a starostlivá," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová s tím, že pohledná Vivien vyniká ve škole. "Jsem na ni pyšná, protože je opravdu dobrá a šikovná studentka," zdůraznila manželka českého premiéra. Vivien navíc pracuje na plynulé francouzštině a baví ji hra na kytaru. Ve volném čase se také zajímá o chov koní.

Volby do Poslanecké sněmovny se nezadržitelně blíží a už za necelý měsíc Češi rozhodnou o ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu