Pákistánské vězení nezanechalo žádnou stopu na její kráse, i když často plakala. Tereza H. na nejnovějším snímku vypadá naprosto dokonale. Chtěla být modelka, uvedla její babička

Tereza H.
Tereza H.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2022

Roky v pákistánském vězení a složité manévry při návratu domů. To všechno má za sebou česká občanka Tereza H. (26), která byla na jaře zproštěna obvinění z pašování heroinu a mohla se vrátit do vlasti. Zdá se ale, že žádná z těchto útrap nezanechala šrámy na její fyzické schránce. Pořád je totiž štíhlou blondýnou, které to velmi sluší. Jak pro ŽivotvČesku.cz řekla již dříve její babička, jejím snem bylo stát se modelkou.

Její příběh zná každý v České republice. Jde o příběh se šťastným koncem. Řeč je o Tereze H., která se po dlouhých letech v Pákistánu vrátila letos na jaře do České republiky a oficiálně uzavřela nepříjemnou životní kapitolu.

V Láhauru strávila čtyři roky za mřížemi poté, co byla obviněna z pašování heroinu. Později uspěla u odvolacího soudu a dlouholetý sen o návratu do domácího prostředí se jí splnil.

Pro leckoho by mohlo být až překvapivé, jak dobře aktuálně Tereza H. vypadá. Očekávalo se totiž, že dlouhodobý pobyt za pákistánskými mřížemi se na ní podepíše velmi neblaze. Jak se ale ukazuje, měsíce vězeňské stravy nejsou ničím, co by nedokázalo napravit pár týdnů na poctivé české kuchyni, která mladé ženě chyběla.

Nyní se na sociální síti Instagram Tereza H. pochlubila novým snímkem, na kterém jí to velmi sluší. Není ale náhodou, že její půvab je nepřehlédnutelný, už v minulosti totiž chtěla být modelka.

"Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor buď asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," řekla babička Terezy H. už dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.