Party ano, filmy ne. Radek Štěpánek se s manželkou Nicole Vaidišovou zastavili na otočku ve Varech

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2022

Radek Štěpánek (43) a Nicole Vaidišová (33), tenisový manželský pár, navštívili v sobotu karlovarský filmový festival a zúčastnili se velkolepého večírku jedné nejmenované banky. Více akcí ale bohužel nestihli. "S malými dětmi to není jednoduché, naštěstí jsme s sebou měli hlídání," řekl pro ŽivotvČesku.cz úspěšný sportovec s tím, že byli se ženou rádi, že zvládli alespoň jednu party.

Dvojice se objevila ve společnosti po delší době a hned na sebe strhla pozornost. Není se čemu divit, protože zvláště bývalé tenistce a dvojnásobné mamince Nicole Vaidišové to v Karlových Varech ve večerní róbě od Beaty Rajské opravdu slušelo.

Sportovní pár je známý mimo jiné i tím, že si své ano řekl hned dvakrát. Poprvé při honosném obřadu v chrámu sv. Víta na Pražském hradě v roce 2010, ale rozvedli se v roce 2013. Podruhé pak uzavřeli sňatek 25. května 2018 v pražských Stodůlkách.

I když první manželství nevyšlo, cestu si k sobě nakonec sportovci přece jen našli. A společně s dcerami Stellou (3) a Medou (6 měsíců) tvoří spokojenou rodinu.

A právě i s dětmi dorazili o víkendu do západočeského města, kde momentálně probíhá mezinárodní filmový festival. Příliš dlouhá návštěva se ale nekonala. "Byli jsme tam jen na den. Přijeli jsme v sobotu, vyrazili s manželkou na večírek a pak se zase vrátili," popsal výlet pro ŽivotvČesku.cz vítěz pěti turnajů na okruhu ATP ve dvouhře.

Následně i prozradil, kdo se v době jejich nepřítomnosti o potomky staral. "Měli jsme s sebou babičku, která hlídala, tak jsme mohli vyrazit alespoň na jednu party. Žádné filmy jsme ale nestihli," dodal na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz Radek Štěpánek a v současnosti tenisový trenér, který s rodinou tráví hodně času v zahraničí, zejména pak na Floridě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.