Pašeračka Tereza H. trpí v celé v Pákistánu. Její spoluvězeňkyně ji terorizuje zápachem

Tereza v Pákistánu trpí jako zvíře.
Tereza v Pákistánu trpí jako zvíře.
Foto: Pixabay.com / Archiv TH - Ilustrační foto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2020

Nechvalně proslulá pašeračka Tereza Hlůškova zažívá opravdová muka. Odsouzená žena, která s ní sdílí celu, má totiž problémy s osobní hygienou. Nemyje se a nosí stále to samé oblečení, což je ve čtyřicetistupňových vedrech, která v současnosti v Pákistánu panují, není opravdu nic příjemného.

Rodačka z Uherského Hradiště je ve vězení v Pákistánu už skoro dva a půl roku. Kvůli vysokým tamním teplotám zažívá v nepříliš větrané cele obrovské problémy.. „Podle mého zdroje je na ni Tereza hodně naštvaná, protože se už několik dní nesprchovala,“ uvedl pro Blesk.cz pákistánský novinář Aršád Alí.

„Tereza se jí zeptala, jestli by se nevysprchovala, ale ona to odmítla,“ upřesnil novinář pro portál. Mladá Češka oznámila podle něj své spoluvězeňkyni, že smrdí. Blesk dále uvádí, že se žena zhruba týden nevykoupala, ani nepřevlékla.

Pašeračka z Česka se s nepříjemnou situací nehodlá smířit a už si stěžovala dozorcům, uzavřel Aršád Alí pro zmíněný portál.

Pákistánští celníci zadrželi Terezu Hlůškovou 10. ledna 2018 na letišti v Láhauru a v jejím kufru našli téměř devět kilogramů heroinu. Tereza tvrdí, že je nevinná. Na začátku roku za pašování opiátu vyfasovala osm let a osm měsíců vězení, proti rozsudku se odvolala. Na odvolací soud stále čeká.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.