Pavlína Lubojatzky si na festivalu vyslechla hodnocení svého jídla. Video ukazuje, jak lidem chutnal bezmasý pokrm

Autor: ŽivotvČesku | Pavlína Lubojatzky
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

V televizní kulinářské soutěži předváděla Pavlína Lubojatzky (26) skvělé výkony a díky tomu se téměř stala vítězkou, nakonec si odnesla pomyslné stříbro. Získala ale spoustu fanoušků, kteří nadále sledují její vaření a recepty na sociálních sítích. V sobotu měli někteří z nich příležitost vidět ji přímo v akci na rakovnickém festivalu Papůfest, kde pro hrstku degustátorů připravila bezmasé menu. Od většiny z nich se dočkala chvály, jen jeden ze zarytých příznivců masitých pokrmů její jídlo popsal jako dobrou přílohu k masu.

Pavlína Lubojatzky v soutěži MasterChef u poroty bodovala natolik, že skončila na skvělém druhém místě a vítězství, které si nakonec odnesl Roman Staša, jí uniklo jen o vlásek. Díky účasti v televizní show ale získala mnoho fanoušků, kteří sledují na sociálních sítích nejen ji, ale i jejího manžela, s nímž má společné stránky. V září také vydají kuchařku plnou odlehčených receptů, které byly pro Pavlínu charakteristické.

V sobotu se Pavlína Lubojatzky zúčastnila festivalu Papůfest, kde pro hrstku degustátorů připravila bezmasé menu. Návštěvníci ji mohli sledovat přímo v akci, když na pódiu chystala vegetariánské tacos a celý proces také komentovala. Ti, kdo její jídlo ochutnali, ho následně velmi pozitivně ohodnotili.

"Je to dobré a šťavnaté," zaznělo z řad degustátorů. "Je to výborné, zajímavé. Jsme hodně masoví, nicméně je to dobré," pochválila Pavlínu žena, která její jídlo ochutnávala. Jeden z pánů, kteří běžně preferují pokrmy z masa, by si pořádný kus dal i k Pavlíny pokrmu. "Je to dobré, k masu výborná příloha," zněla slova, která byla podle moderátorky festivalu Marcely Škábové Tomčíkové míněna jako pochvala.

Slovy chvály na Pavlínu Lubojatzky nešetřili ani porotci v průběhu soutěže, a tak není divu, že strávníkům na festivalu její jídlo chutnalo. "Podle mě má Pavlína talent," řekl před časem pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář (42), který je v soutěži porotcem společně s Radkem Kašpárkem (40) a Přemkem Forejtem (34).

Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.