Pět hodin na sále a chvíle strachu. Manželka Bohuše Matuše je po operaci. Bylo to moc vážné, svěřil zpěvák

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2021

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se před více než měsícem oženil. Vzal si svou dlouholetou partnerku Lucii (18), se kterou vychovává půlroční dceru Natálku. Přišly však i náročné chvíle, když jeho osudová žena musela podstoupit operaci břišní kýly, která se jí udělala po narození dcery. "Lucinka už je po operaci doma. Starám se o ni a zdá se, že je docela v pohodě. Ale operace byla hodně dlouhá, strávila na sále pět hodin, což je strašné," přiznal pro ŽivotvČesku.cz.

Od neděle byla manželka Bohuše Matuše Lucie Palkaninová, provdaná Matušová, hospitalizovaná v nemocnici a zpěvák čekal doma společně s malou Natálkou na další informace o jejím zdravotním stavu. Jeho žena musela podstoupit operaci břišní kýly a pro lékaře to byl náročný zákrok.

"Lucinka už je po operaci doma. Starám se o ni a zdá se, že je docela v pohodě. Ale operace byla hodně dlouhá, strávila na sále pět hodin, což je strašné. Bylo to moc vážné, ale teď už se to jeví lépe. Měla dvě břišní kýly a pak ještě sedmicentimetrovou díru v břiše," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že operace proběhla naštěstí dobře a jeho manželku čeká delší rekonvalescence.

V lednu loňského roku se na televizních obrazovkách objevil v seriálu z farmářského prostředí a okamžitě si získal oblibu diváků a především divaček. Herec Marek Lambora (26) je sympaťák tělem i duší a mnozí fanoušci si přáli, aby tvořil s kolegyní a zpěvačkou Evou Burešovou (27) pár i ve skutečném životě. Oba našli lásku po boku někoho jiného, ale rodák z Ústí nad Labem má jasno v tom, proč si příběh seriálové dvojice získal takovou oblibu.

Jako správný muž a manžel se snaží, aby ji maximálně podpořil, pomohl jí a postaral se o ni. "Kupuju jí nějaké dobrůtky a snažím se kolem ní běhat, jak to jde. Od zítřka mám ale bohužel každý den koncert, tak musí hlídat její maminka, protože malou brát s sebou na vystoupení nemůžu. Teď se o Natynku stará babička," dodal pro ŽivotvČesku.cz sympatický zpěvák, který společně s dalšími kolegy patří mezi hvězdy projektu 5 draků v trucku, který cestuje napříč republikou.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.