Petr Suchoň vysekl kolegyni Evě Perkausové dojemnou poklonu. Moderátorka ukázala snímek s malým Killianem

Eva Perkausová
Eva Perkausová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2022

Krásná moderátorka Eva Perkausová (28) se na konci listopadu stala maminkou. Nyní se na sociální síti pochlubila dojemnou fotografií s novorozeným synem Killianem. Pro ŽivotvČesku.cz o své kolegyni promluvil moderátor Petr Suchoň (38).

Moderátorce, která porodila syna Killiana 26. listopadu, se požehnaný stav podařilo utajit až do 5. měsíce, a to i před nejbližším okolím. Nic netušil například ani kolega Petr Suchoň, se kterým má Eva Perkausová velmi pěkný vztah.

Nyní sympatický moderátor pro ŽivotvČesku.cz o krásné blondýnce promluvil a prozradil, zda jsou spolu nyní v kontaktu. "Zatím v kontaktu nejsme. My kolegové teď Evě dáváme prostor, protože to má určitě náročné, a myslím, že až bude moci, určitě se ozve sama. Teď je důležité, že jsou všichni spolu doma," řekl charismatický Petr Suchoň.

"Vím, že Eva Perkausová plánovala zapojit do výchovy i tatínka a babičky, takže má doma určitě plnou podporu. Ten, kdo řekl, že je mateřská dovolená, není normální," uvedl s úsměvem Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz a dodal, že s návratem do práce podle jeho mínění není třeba spěchat, protože děti jsou koneckonců malé jen jednou.

Moderátorka Eva Perkausová se vdala na dovolené na ostrově Mauricius letos v lednu. Za muže pojala snoubence a podnikatele Ivana Hecka. S ním přišla i do jiného stavu. Pár se aktuálně raduje ze svého prvního společného potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.