Petra Hřebíčková se v červenci stane potřetí maminkou. Ukázala, jak se jí v šatech pěkně zakulacuje bříško

Herečka Petra Hřebíčková
Herečka Petra Hřebíčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2021

Oblíbená česká herečka Petra Hřebíčková (41) se už v červenci stane potřetí maminkou. Požehnaný stav jí na kráse neubral, ba naopak je i v osmém měsíci těhotenství okouzlující. Přiznává ale, že vše už je pro ni o něco těžší a funguje v klidném tempu. "Se dvěma dětmi je to někdy náročnější, ale oni už vnímají, že jsem celá nějak veliká a pomalá," řekla Petra Hřebíčková pro ŽivotvČesku.cz.

Petra Hřebíčková je oblíbená herečka, která výborně ztvárnila celou řadu rolí v divácky úspěšných filmech i seriálech. Aktuálně má období klidu, už v červenci se totiž stane potřetí maminkou, a tak se náležitě šetří. Těhotenským bříškem okouzlovala na projekci filmu Matky, šlo ale o pro ni ojedinělou příležitost.

"Projekce filmu Matky byla výjimečná záležitost, na tu jsem si vymezila den. Samozřejmě už je těhotenství trošku těžší, ta vedra dělají své, otékají mi nohy. Mezi ostatními jsem seděla jako stará bába," řekla Petra Hřebíčková pro ŽivotvČesku.cz.

Partnerem Petry Hřebíčkové je herec Matěj Dadák, se kterým vychovává už dva syny - čtyřletého Mikuláše a šestiletého Šimona. Chlapci vědí, že se brzy dočkají sourozence, a tak se také snaží maminku šetřit, jak to děti jen dovedou.

"Dovoluji si klidné tempo, což je fajn. Nepracuji, nic nepodnikám. Se dvěma dětmi je to někdy náročnější, ale oni už vnímají, že jsem celá nějak veliká a pomalá. Tak se mi spíš smějí, ale chápou, že mi nemůžou úplně utíkat," dodala pro ŽivotvČesku.cz Petra Hřebíčková, která už zanedlouho nebude 2v1.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.