Plus size modelka Ashley Grahamová jako XXL mořská panna. V zeleném oblečku dala na odiv své proslulé faldy

Ashley Grahamová
Ashley Grahamová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 2. 2024

Modelka nadměrných velikostí Ashley Grahamová na sebe opět strhla pozornost díky svému nepřehlédnutelnému outfitu. Tentokrát si na společenskou událost oblékla zelené šaty, které odhalily její bujné křivky. Zahraniční módní blog Go Fug Yourself modelčin outfit označil jako model mořské panny.

Rodačka z Nebrasky, která proslula jako jedna z prvních modelek kyprých tvarů, si oblékla na společenskou akci věnovanou společnostem, které vlastní černošští majitelé, velmi odvážný model připomínající mořskou pannu. Zelená podprsenka sotva zahalila její bujné vnady a dlouhá sukně pokrytá peřím opravdu připomínala ocas známé mytické bytosti. Módní blog Go Fug Yourself, jehož autorkami a majitelkami jsou spisovatelky Jessica Morgan a Heather Cocks, modelčin outfit označil za "opravdovou mořskou pannu".

Trojnásobná maminka, jež patří k obhájkyním pozitivního vnímání vlastního těla, je na své křivky náležitě pyšná. Co se jiné ženy snaží ze všech sil zakrývat, Ashley vystavuje hrdě na odiv. Sympatická brunetka se jako první »neanorektická« modelka dostala na titulní stranu prestižního magazínu Sports Illustrated a získala miliony fanoušků po celém světě. Jen na sociální síti Instagram modelku sleduje přes 22 milionů lidí. 

Se svým manželem, kterým je fotograf Justin Ervin, vychovává tři syny a v loňském roce oslavili 13. výročí svatby. Modelčin manžel se pyšní vysportovanou postavou a vedle své manželky občas působí jako drobek. Ani to však lásce mezi nimi nepřekáží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.