Po necelých dvou měsících od rozchodu už podruhé spolu na veřejnosti. Monika s Babišem cukrblikovali u urny

Andrej Babiš a Monika Babišová
Andrej Babiš a Monika Babišová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2024

Za necelé dva týdny uběhnou dva měsíce od chvíle, kdy expremiér Andrej Babiš oznámil na sociální síti, že se s manželkou Monikou rozhodli jít každý svou cestou. Jak je vidno, nepřátelské vztahy mezi nimi nepanovaly a nepanují. Už podruhé se spolu od oficiálně zveřejněného rozchodu na veřejnosti zasmáli. Poprvé to bylo začátkem května, když navštívili úvodní utkání mistrovství světa v hokeji, a podruhé v pátek, tedy v první volební den voleb do Evropského parlamentu. Jelikož manželé stále sdílejí jednu obec, potkávat se budou i nadále v jedné volební místnosti. Monice to jako vždy slušelo. Její růžový kostýmek pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil stylista Kája Pavlíček.

Monika Babišová se s manželem Andrejem Babišem po rozchodu zřejmě vídá daleko častěji, než je u bývalých partnerů zvykem. Manželé spolu naprosto skvěle vychází a stále fungují jako milující rodiče svých dvou dětí. Kromě návštěvy hokejového utkání spolu rodina oslavila i dvacáté narozeniny syna Frederika.

Nyní se manželé opět setkali na veřejnosti. Ve volební místnosti v Průhonicích se sešli u volební urny. Monika Babišová zářila nejen díky svému veselému outfitu. S manželem se na fotografii směje, jako by se mezi nimi nic nezměnilo. Podle všeho mezi nimi je pořád silný vztah, i když už ne partnerský.

Není se čemu divit. Babišovi spolu prožili třicet let vzestupů i pádů a o dvacet let mladší Monika byla politikovi vždy velkou oporou. Blondýnka se ukázala ve volební místnosti v růžovém outfitu, který pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil módní guru Kája Pavlíček.

"Paní Monice jde růžová halenka takzvaně k pleti. Ona má jako výrazná blondýnka ráda pastelové barvy, které jí velmi sluší. Světle růžová halenka a klasické kalhoty s puky v tmavě růžovém odstínu jsou skvělou volbou na letní dny. A jelikož zřejmě počítala, že u voleb budou fotografové, zvolila formálnější outfit," sdělil stylista.

Monika Babišová vždy patřila k vizuálně nepřehlédnutelným ženám. Manželka bývalého předsedy vlády vždy výborně reprezentovala nejen vzhledem, ale i přátelským chováním. Dá se říci, že svým módním stylem Monika přesahovala hranice České republiky. To mimo jiné dokázala i při návštěvě Bílého domu, kdy doprovázela manžela na návštěvě Donalda Trumpa a jeho ženy Melanie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.