Po pohřbu jsem začala věřit na duchy, říká družka Dana Nekonečného. Promluvila o zvláštním zážitku

Nextfoto
Zpěvák Dan Nekonečný
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 7. 2021

Zpěvák Daniel Nekonečný (†52) patří mezi slavné osobnosti, které tento svět opustily příliš brzy a jeho blízcí po něm stále truchlí. Životní družka muže, jenž se označoval za »krále rozkoše«, po jeho pohřbu začala věřit na duchy, přestože nad tímto tématem nikdy příliš nepřemýšlela. Den po posledním rozloučení se jí totiž stalo něco zvláštního. "Třeba Dan takhle řekl, že to bylo hezké," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Kardová (60).

Daniel Nekonečný z tohoto světa odešel náhle v březnu 2019. Jeho skon zasáhl fanoušky, přátele, ale významně se dotkl především jeho životní družky Zuzany Kardové a její dcery Terezy. Ty brzy uloží ostatky zpěváka k poslednímu odpočinku na hřbitově na Malvazinkách, kde právě probíhají práce na jeho hrobu.

Pohřeb extravagantního umělce proběhl 4. dubna 2019, se Zuzanou Kardovou se ale zřejmě naposledy rozloučil až o den později. Poté, co s jednou ze svých blízkých pohovořila o průběhu pohřbu, slyšela zvláštní zvuk, jehož původu se nedopátrala. Podle ní je možné, že šlo o znamení.

"Začala jsem na duchy věřit po pohřbu. Den poté mi volala manželka F. A. Brabce a ptala se mě, jestli jsem se vyspala, protože to bylo náročné a že si myslí, jak to bylo krásné. V ložnici bylo ticho a když jsem s ní domluvila, tak jsem si řekla, že budu ještě chvíli spát. Najednou jako kdyby se o podlahu odrazil dvakrát korálek, tak jsem ho hledala a nikde nic. Třeba Dan takhle řekl, že to bylo hezké," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Kardová.

Bývalá modelka a herečka Denise Richardsová (50) se proslavila jako Bond girl z filmu Jeden svět nestačí. V akčním trháku okouzlila diváky svou krásou, v osobním životě ji ale potkala řada útrap, které se na jejím vzhledu podepsaly. Ty souvisely hlavně s jejím manželstvím s hercem Charliem Sheenem (55), s nímž má Denise i dceru. Přestože se svou tváří dnes není zcela spokojená, rozhodla se pro cestu přirozenosti. Především proto, že vyzkoušela botox, který pro ni byl nepříjemnou zkušeností.

Sám zpěvák na duchy zřejmě také věřil. "Já se takovými věcmi nikdy nezabývala, u Dana se mi to stalo poprvé. Když tu ještě byl, tak jsem mu vyprávěla o mé babičce Marušce, o tom, jak jsem ji měla ráda a když jsem na něj zvýšila hlas, tak mi řekl, ať nejsem zlá, že to babička slyší. Vždy mi ji připomínal. Asi na to taky věřil," dodala Kardová, která nechává Nekonečnému připravit nádherný hrob přesně v jeho stylu, pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu